İzmir'e gideniniz var mı, nasıl bir yer?

Gezilip görülmeye değilecek bir şehir arıyorum. İzmir'i de merak etmiyor değilim. Sizin görüşleriniz neler?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Görülmeye değer.

0|0
    0|0
  • izmire selcuk tarfalara aydın sınırları çok güzel efes harabelerini gezebilirsin meryem ana kiisesi selçuk kalesi milli parkı çok ama çok güzel bir şehir izmir.. aydın kuşadasıda yakındır güzel ve küçük olmasına göre güzel temiz bi yer..

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir şehir,kendini farklı bi atmosferde hissedersin izmir topraklarındayken:)bekleriz!

0|0
    0|0
  • ben izmirliyim zaten diğer şehirlere oranla çok daha rahat bir şehirdir.

0|0
    0|0
  • Cennet şehir.Gidip görmeye gezmeye değer pişman olmazsın.İzmir candır.

0|0
    0|0
  • izmirde yaşıyorum. öncelikle çok sıcakkanlıyızdır eğlenmeyi hepimiz çok severiz kiyafetin pek eleştirilmez :) gevreğimiz boyozumuz kahvaltıdan eksik olmaz zeytinyağlılarımıza doyum olmaz <3

0|0
    0|0
  • Ben İzmirliyim. Gerçekten çok güzel bir yer. İnsanları özellikle ! MODERN.

1|0
    1|0
    • Evet Çanakkale ye gezmeye gittiğimizde hissettim biraz. Çağdaşlık, batılılık ruhu var sanki. Samsunluyum fakat burada böyle bir şey hissetmiyorum. :)

• giden benide götüreblr miii:)

0|0
    0|0
  • Bi izmirli olarak söylüyorum KUSURSUZ.

0|0
    0|0
  • Gittim mükemmel ama cıvıl cıvıl olan yerler bostanlı ... konak... karşıyaka ...

0|0
    0|0
  • İzmir de yaşayan bi insan olarak söylüyorum görülesi yerlerden mutlaka gelmelisin

0|0
    0|0
  • Selçukluyu falan gez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şehir güzeldir, kızları güzeldir, Kordon'da gezmek güzeldir,.. boşuna Güzel izmir dememişler. İzmir Enternasyonal Fuarı da başlamak üzere şu sıralar, yani gezip görmenin tam zamanı.

0|0
    0|0
  • merkez için: deniz kenarından çok uzaklaşma, agora kadifekale falan hava aydınlıkken gez. özellikle kalede hava kararınca yabancıları sevmezler ya da severler. sabah kahvaltıda boyoz yumurta çay üçlemesi yapabilirsin. yengen yenen bişeydir. çiğdem ayçekirdeğini, çekirdek kabak çekirdeğini refere eder.

0|0
    0|0
  • izmir-çeşmede denize girmeden gelme ...

0|0
    0|0
  • harika bir şehir. insanı, doğası, hareketli yaşamı insanı cezbediyor. İzmir bence çok modern ve 2050'yi şimdiden yaşıyor, yaşanılası şehir.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • süper bir yer tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • iyi değil

0|0
    0|0
  • ben harbiden çok beğendim:/

0|0
    0|0
  • izmir li olarak söylüyorum geli gez ama geri dönermisin bilemem

0|0
    0|0
  • kesinlikle görmelisin.

0|0
    0|0
  • Yaşamak veya okumak için bence hiç güzel bir şehir değil.. ben izmir de yaşıyorum kayseride okuyorum ve bence asıl şehir kayseri ve ailem izmir de olmasa hayatta gelmem.. ama tatil için gezip tozmak için iyi bir yer denilebilir..

0|0
    0|0
  • izmir candır. canın sıkılmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...