Erkek-kadın arkadaşlığı

arkadaş kalmayı başaramıyor çoğu kişi eskilerin dediği ateşle barut yan yana durmaz lafını destekleyen çok kişi var.bana göre insan karşısındakine insan olarak bakarsa böyle sonuçlar ortaya çıkmaz.siz hiç bir arkadaşınızdan hoşlandınız mı ya da erkek-kadın arkadaşlığına inanıyor musunuz?

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru. İnsana insan olarak bakılmalı kadın erkek olarak değil. Ama arkadaşlık yapacağın kişiyi heleki söz konusu karşı cinsse çok dikkatli seçilmeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• erkek bayan iyi arkadas olabilir tabiki hoşlanma olabilir bu demek değilki asık olmak bunu bir kere ayırt etmek gerekli ve hiç begenmediği kişiylede cogu insan arkadas bile olmak istemez tabiki karsı cinsi kötü manada görmemeli bu her iki taraf içinde gecerli birbirlerine karşı rahat acık sözlü olunabilir mesela yeri geldimi erkek olarak abisi gibi arkadası gibi babası gibi buyuk ise yeri geldimi kanka gibi olabilir onu kötülüklerden korumak doğru seyleri ögretmek yoksa herseyi sevgilisinden öğrenemezde sevgilinle konusamıcagın seyleri arkadasınla konusabilirsin bu sebepten olabilir

0|0
    0|0
  • Çok iyi kız arkadaşlarım var... Hiçbirine cinsel olarak bakmadım, çok iyi anlaşıp, çok iyi vakit geçirebiliyoruz...

0|0
    0|0
  • yalnız kalan için arkadaş her zaman potansiyel sevgilidir..

0|0
    0|0
  • Ateşle barut arkadaşlığına inandığım kadar...

0|0
    0|0
  • Malesef kadin erkek arkadas olamaz.kadin a icin arkadas olsa bile ki genelde konusup dertlesecek birisi oldumu kadin erkek farketmez ama erkekler icin genelde kadinlarla yanliz kaldimi cinsellik on plandadir.bu yuzden dinimizce de yanliz kalmalari yasaklanmistir.

0|0
    0|0
  • inanmam çünkü görmediğim halde bu sitede birini sevdim o arkadaş gözü ile bakıyor belkide ama artık bitti mesajlasmiyoruz.bence olmaz ya birliktelik olmali yada hic.insan gozuyle bakarsa diye dusunmussun.ama kafa yapisi uyuyorsa bir erkek gonlune soz geciremez.tabi art niyetle bakanlar haric onlar bu konunun disinda

0|0
    0|0
  • ben şu senin çakma profil resminle başa çıkamıyorum senin sorduğun soruya bak hele:)) gmm++

0|1
    0|0
  • bana yapabilirsinn

0|0
    0|0
  • inanırım ta ki arkadaşımın dozu kaçırıp kıskançlığa başlamasına kadar

0|0
    0|0
  • link

Kahveye gidiyomusun

halısaha maçımı yapıyorsun

altılıya ortakmı oluyorsun

nasıl daha iyi anlaşıyorsun arkadaş rusa falanmı gidiyosun

0|0
    0|0
    • pes oynuyorsan,beraber maça gidiyorsan,onlarla beraber iddaa oynuyorsam ve maç sonuçlarını bana soruyorlarsa,sürekli gülüyor ve eğleniyorsak hala mı arkadaş değiliz?

• Cümlemizi...

• hayır

0|0
    0|0
  • zor :))

0|0
    0|0
  • Tabiki var, sevgilisiyle pes falan oynarız sorun olmaz

0|0
    0|0
  • bıraz sıkıntılı bır durum

0|0
    0|0
  • iki taraftan birinde abazan yoksa arkadaşlık gayette kurulabiliyor eğer bir taraf açsa aşka falan imkansız

0|0
    0|0
  • Neden başaramasın ? niye yapmasın ? öyle bir olur ki. dogru duzgun insanları bulursan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkek ve kadın tabi ki arkadaş olabilir.olan çok var.illa ki bir şey yaşanacak diye bir kaide yok.şu ateşle barut saçmalığını da bıraksalar artık zira fazlasıyla gına geldi bu muhabbetten ;) saçmasapan ön yargılar bunlar.

1|0
    0|0
  • hımmm, sanırım iki tarafında kalbi & hayatı doluysa arkadaşlık oluyor, yıllarca da sürüyor.

benim var böyle bir dostum, taa liseden, 10 senelik falan. ama lise zamanlarımızda o başka bi kıza aşıktı benim platonik bi sevdiceğim vardı, birbirimize akıl verir dururduk :) o yüzden hiç farklı bi duygu düşünce oluşmadı aramızda, kardeşimdir yani artık, öyle yeri vardır hayatımda.

amaaaa o zamanlar başka aşklarımız olmasaydı, eninde sonunda birimizden biri bişeyler hissetmeye başlardı heralde =)

0|0
    0|0
  • bi erkekle bir kadın dost olamaz gerçekten öyle bir an gelir ki boşlukta olursunuz ister istemez tanıdığınız güvendiğiniz kişiyi yanınızda istiyorsunuz bunun sonundada dostluk aşka ya da hoşlantıya dönüşüyor iki taraftan biri dostluğa yenik düşüyor..

0|0
    0|0
  • Erkek-kadın arkadaşlığına inanıyorum. Bir tane artık çok çok çok yakın arkadaşım var taaa 7 yaşından beri arkadaşım. Kardeşten öte derler aynen öyleyiz. Ama malesef gerçekten arkadaş olarak baktığım başka insanlar illa ki hoşlanıyor bir şeyler oluyor.

0|0
    0|0
  • aslında ilk başta arkadaşça başlıyor genelde ama erkekler çoğu zaman bunu duygusal bağa götürebiliyor malesef

0|0
    0|0
  • yani sevglme sanki insan olark bakmıyormuyum da ki sevglmlde bir zamnlar arkdstık... ki benim düşüncem insanlar arkadslrınıda sevglernide sevrler farklı sevgilerdir ama biri olmazsa arkds onun yerine gecr..

0|0
    0|0
Yükleniyor...