Geç kaldığınızı düşünüp aniden uyanıp yataktan kalktınız mı?

Kimimiz iş için,kimimiz okula gitmek için,kimimizde arkadaşımızla buluşacağımız için geç kaldığımızı düşünüp aniden yataktan kalkmışızdır.

Ve o anda saati yanlış gördüğümüzü farkedip daha 2 saatin olduğunu görmek kadar mutlu edici bir olay yoktur. :D

Sizede bu vb durumlar oluyormu,oldumu?

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• lisedeyken sabah okula gec kaldım sandım giyindim hazırlandım sokağa bi cıktım karanlık okdr korktum ki noluyo ya sabah 9! dedim..

saate baktım gecenin 4ydü:D:D:D

0|1
    0|0
    • Evet buna benzer birşey bende yaşadım iğrenç bir durum ama geç kamadığını bilmekte çok rahatlatıyor insanı :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• geçen gece 2.30'da yolculuğa çıkacaktım ben bi uyandım saat 04.00 :(

bir seferinde üniversitedeyken final haftasında sınavdan geldim yattım uyudum. odamız karanlık olduğundan ışığımız hep yanardı. sonra bi ara kalktım kol saatime baktım: saat 12.00 ! ertesi gün oldu ve sınavı kaçırdım sandım. telaşla ranzadan kalkayım derken kafamı üst yatağa çarptım, sonra terliğin kenarına bastım bir süre ayağıma kramp girdi. kıvranırken telefonun saati gözüme çarptı: 00.00 :(

2|1
    0|0
    • kötü olmuş senin adına :))

• Yetişebilmiş olman çok iyi uykuyla ilgili sorun yaşıyorsun heralde :D

• önce arkadaşla gezdik, içtik biraz :) sonra aman uyuyakalmayalım derken... uyuyakalmışız :) normalde çok sıkıntım yoktur

• Yooo hiç oyle acele etmedim , ayrılmam çok zor uykumdan bakarım saate geç kaldımsa hiç gitmem der uykuya devam ederim ...

0|1
    0|0
    • Hayatınızda sizin için aciliyet taşıyan fazla şeyler olmadı o zaman.

• oluyor :)

okuldan yorgun geldiğim günlerde, 1 saat dinleneyim diye yatıyorum saati kurup. saat çalıp fırladığımda ilk anda, aman tanrımmm acele etmeliyim yoksa törene yetişemeyeceğim diye bi panik oluyorum :) sonra daha o günün bile bitmemiş olduğunu farkındalığı geliyor, yatıp 1 saat daha uyuyorum :)

0|1
    0|0
  • benim 8 de işte olmam gerekirken bir sabah uyandımki saat 11 e geliyor ve ekip liderimden 5 cevapsız çağrı :D tamam dedim kovuldum :D ama sağolsun bidahakine daha dikkatli olmam gerektiğini söyledi o mevzu orda kapandı

0|1
    0|0
  • Telefonun saatini kurmadan uyumuşsam veya çok uyuduğumu düşünmüşsem birden uyanabiliyorum telaşla.

0|1
    0|0
  • genelde hep randevularıma geç gidrm ve bunun içinde büyük bi çaba sarfetmem :) geç kaldysam kaldm

0|1
    0|0
  • ay hemde nasıl mutlu bir olay:) ben hep sabahçıydım okula giderken o duyguyu çok yaşadım.çok tatlı bir uyku oluyo ozamannnnnnnn

0|1
    0|0
  • Saatimi geriye almayı unutmuşum bi gün oldu o olay

0|1
    0|0
  • oldu, oluyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oluyor, aynen.

0|1
    0|0
  • bir keresinde işe 1,5 saat önce gitmiştim ve işyerine yakın bir parkta uyuyarak bekledim.

0|1
    0|0
  • işe geç kaldığımı düşünüp fırlıyorum, sonra diyorum ulan patron benim hahaha çok hoş bi duygu :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...