Kapat

Kız ailesiyle tanıştırdı, kuzeni bana pek de iyi niyetle bakmıyor!!!

Bu olay gerçekten başımdan geçmiştir.Kız ailesiyle tanışmak için birgün beni evine davet etmişti.Kalabalık bir ailesi vardı,bide akrabalarından bi kaç kişiyi çağırmış :S bok var sanki o kadar doluşturacak.Neyse yemek yedik,çay içiyoruz.Bi tane 20 küsürlü yaşlarda bir kuzeni vardı kızın,dikkatimi sonradan çekti.Oda ne sinsi sinsi baktığını farkettim :SBeni arabayla bıraktılar geç saat oldu,vasıta bulamam diye oda arabadaydı.inerken gözlerimin içine bi bakışı vardı.Anlarsınız işte cilveli baştan çıkarıcı.Ne düşünürdünüz bu olay hakkında?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• o bakışlar senin egolarını tavan yaptırırı başkada birşey olmaz, olmamalı usta çok pişman olursun be

0|0
    0|0
    • Ben öyle biri olmadım dostum samimi söylüyorum.Egomu dizginlemeyi öğretti hayat s..ke s..ke

• İyi akşamlar,görüşmek üzere

• eyvallah teşekkür ettim iyi akşamlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kuzenler neden böyle ya pek bi meşhur oldular sanal ortamlarda

0|0
    0|0
  • kuzen bıldıgın yemıs o gozlerleee sevgılınden etkılenmedın de gıttın kuzenden mı etkılendın

0|0
    0|0
    • Sen sen ol kuzenini falan bulundurma,sevgilinin olduğu ortamda.

• Yok hayır aşık falan olmadım inan,yalnız aklım almıyor o zaman bir insanın kızkardeşide yapabilir,böyle bişeyi nasıl birşeydir bu aklım almıyor.Mesela aynı şeyi bir erkek açısından düşünsek,ne kadar kötü bişey ya.Erkeğin kuzeni kıza baksa. :S Aklı olan asosyal yaşar yaaa.

• sımdı kaptıgım kar dıyorlar hıc hos bır sey degıl fakat sımdıkler doyumsuzzz korku yok kımsede acımasızca bırbır elınden sevgılılerını ayartıp alıyorlar

Erkekler Ne Diyor 2

• O bakıştan ( Seni istiyorum erkeğim, bırak şu şıllığı gel benim ol erkeğim olll yeeeey) anladığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kızlara izlettirdiler behlül ile bihteri ne olacak tı?

0|0
    0|0
    • :DD Abicim bende küçükken freddynin kabusunun hastasıydım.Gece uyumazdım yayınlanacağı günü iple çekerdim :D Ama kimsenin karnını deşmek aklımdan geçmedi.Yalnızzz bu bizim çocukluk yıllarımızdı,şimdiki çocuklar embesil gibi yetiştirildikleri için onlar her tvde izlediğini yapma eğiliminde olabilirler.Samimi olarak söylüyorum eminim,senin dediğininde toplumda etkisi vardır.

• sımdıkı cocuklarda etkısı var tabı. kendını pokemon zannedıp bınanın tepesınden atlayanı da gorduk yanı :)) ancak behlul baska işin içine direkt şeytan dahil oluyor. bak diyor dizi de var bu olay demekkı gercek hayatta da var..bunlar normal dıyor verıyor vesveseyı..

Yükleniyor...