Beşiktaş'ın yeni trasferi Alexandre Milosevic?

Bir Beşiktaşlı olarak oyuncunun ismini ilk defa duyduğumu söyleyebilirim. Bir kaç videosunu izledim hemen. Uzun boylu, hava toplarinda etkili, defanstan topla çikabilen, oyunu açabilen bir oyuncu gibi gözüküyor. Tabi oynamadan pek yorum yapilmaz. Önce ki transferler Atiba, Pedro Franco gibi oyunculari da tanimiyorduk etkili oyunlariyla doğru bir transfer olduklarini gösterdiler. Sizin görüşleriniz nedir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• 92 doğumlu genç uzaktan bir golü var çok güzel hayırlı olsun ama daha tanınmış biri alınabilirdi

0|0
    0|0
    • Oyuncuyu bende ilk defa duydum ama direk as oyuncu olarak alindiğini sanmiyorum alternatif olarak alinmiştir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ali Ece dün akşam twitterda bahsetti biraz baktım videolarında işimize yarar gözüküyor hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • o kim nereden gelmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anderletch ile bu oyuncu için yarisiyorduk o yüzden kapa bildirilmeden emin olmamak gerek. Oyuncuya gelecek olursak 1.91 ve genç olması ayrıca İsveç milli takımına seçilmiş olması avantaj ama videolari haric hic izleme firsatim olmadi

0|1
    0|0
    • Şuanda bütün haber sitelerinde son dakika haberi olarak 4 yillik anlaşma sağlandi haberi var. Kesin gibi birsey muhtemelen.

• Hayırlısı olsun o zaman

• Hayırlısı olsun sağbek beklerken stoper almışız yine. Videolarda fena bir futbolcu gibi görünmüyor. Faydalı olur inşallah.

0|1
    0|0
    • Stoperde bazen sıkıntı çekiyoruz. İyi bir alternatif inşallah faydali olur.

• Açıkcası seninde belirttiğin gibi bende tanımıyorum ya da hatırlamıyorum hayırlısı olsun yinede.

0|0
    0|0
Yükleniyor...