Arkadaşlar Atiba Hutchinson’ın yanı sıra sakatlıkları süren Necip Uysal, Mustafa Pektemek ve Tomas Sivok, derbide forma giyemiyecek?

Nedir bu çektiğimiz bir kerede eksiksiz oynayalım şu derbiyi komplomu kuruluyor nedir anlamadım tam kadro nasip olmuyor

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendimi bildim bileli hicbir derbiye tam kadro çıkmadık ki

0|1
    0|0
    • Bende onu diyom hocam. Diğer takımlara dikkat ediyorum arada onlardada sakat oluyor ama tam çıktıkları maç sayısı fazla.

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece Atibanın yerini doldurmak zor olur sizin için. Muhtemelen onun yerine de Oğuzhan oynar. Ersan Pedro tandemini daha çok kullanıyorsunuz zaten. Bu yüzden çok problem olmaz sizin için Sivok'un olmaması. Demba Ba eğer fit olursa Pektemek'i de aramazsınız. Bu maçta favori net olarak sizsiniz. Fakat bize karşı pek şansınız tutmuyor. Umarım bu maçta da şansınız tutmaz :)

0|1
    0|0
  • Necipin olmamasi cok kotu :( o kadar yararli bir futbolcu :(

0|1
    0|1
  • atiba sivokun olmaması kötü oldu

0|1
    0|0
  • ilk 11 sakat desene sen biz çok şanslıyız süslü bela idil :)))

0|0
    0|0
  • sakatlarınız olsun olmasın aslanın pençesinden kurtulamazsınız

1|0
    2|1
    • merak etme 4-4-4-4 yıldız takcaz size

• laşka oldu 4 4 4 4 yiye yiye takımınız hanfendi polemiğe çekerek üslüp bozmak için bire birsiniz

• yıllardır Galatasaray beşiktaşa galibiyette üstünlük kurmuş konumda sen 4 diyorsun önce bunu kabul etsen iyi edersin

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakatlıkları süren oyuncularla komplpnun ne alakası var?:) Atibada bilerek kırmızı yedi diye düşünüyorum zaten.

0|0
    1|0
  • Olsun biraz rekabet olur maçta. Kolayca Beşiktaş yenseydi derbinin zevki kalmazdi.

0|1
    0|0
  • İy 1 ve iy 0 oynayın. Paranız varsa basın kâr paranıza göre artr

0|1
    0|0
  • İnşallah Galatasarayım yenecek zaten dert etmeyin.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sakatlıkla komplo ne alaka sen futbolu hangi gezende öğrendin la uzaylı.:-)

1|1
    0|1
    • kardeş şu kadro tamolmadı ömrü billahında. Ama bak gs fbye tam oluyor düşünmekte fayda var

• Tamam kardeşim ben gs liyim ama beşiktaşı, gerçekden bu kötü şartlara rağmen yılmadan türkiyenin eniyi futbolunu oynadı için destekliyorum. Ama olur şansızlıklar.

Yükleniyor...