Bir fahişe ile sadece onun hayat zorluklarını ve yaşam tarzını öğrenmek için konuştunuz mu?

Şahsen bunu çok istemişimdir sadece muhabbet etmeyi. Bunu sadece erkekler değil bir kadında yapıp konuşabilir, hatta arkadaş olabilir.

Birde Teoman'ın dilinden dinleyelim;

link

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• ben yaptım 17 yasından 25 yasıma kadar bellı bı zaman sonra butun duygularını kaybedıp sadece paraya yonelık dusunceler kurmaya basladım sımdı 29 yasımdayım butun herseyı gerıde bırakıp duzgun bı yasantı kurdum kendıme bu ısle ugrasan herkesın allah yardımcısı olsun derım cok zor

0|1
    0|1
    • Mutlu olursun umarım dostum.

• seninle bu konu hakkında konuşmak isterdim,eminim ki kötü günlerdir

• kotu tabıkıde ama bu konu hakkında bn konusmak ıstemıorum artık dedım ya gerıde bıraktım dıye konusunca yenıden yasıorum sankı o gunlerı bence bu ısı yapan hıcbır kadına ısıyle ılgılı sorular sormayın

Kızlar Ne Diyor 7

• çok isterdim konuşmayı, derdini dinlemeyi... düşünsene onun için biriyle dertleşmek ne zordur, kendini ne kadar yalnız hissediyordur. hem de onu yargılamadan dinlerdim.

hepimiz bazen kendimizi yalnz hissederiz. yanımızda biri olsun, bizi dinlesin, beraber ağlayıp gülelim, hayatımızı birleştirelim isteriz. bence onlar bizden iki kat yalnız hissediyorlardır,insan bi can yoldaşı arar...

3|1
    0|0
  • bende çok merak etmişimdir özelllikle hissettiklerini zor dünyanın en zor işi dicem ama kimse isteyerek yapmaz ki bu işi de tuhaf bi durum..

0|1
    0|0
  • hayır ama bir sitede eklediğim trafestinin yazdığı yazıyı okudum. blog şeklinde yaşadıklarını yazmış. etkileyiciydi baya

0|1
    0|0
  • üzülüyorum onlara ya :(

1|0
    0|0
  • konuşmak mı size yapma diye yalvarsak bile dinlemezken insan gibi konuşmaktan mı bahsediyorsun güldürme beni

1|0
    0|0
  • kmse isteyerek yapmazki çok isterdim dinlemeyi arkadaş olmayı belki allah korusun ama bizde o yollarda olabilirdik annemiz babamız sahip çıkmasaydı vesayire insanın başına herşey gelir küçümsememek lazım onlarda insan sonuçta ben anne ve babalarına acıyorum ne kadar zavallılar sahip çıkamadılar doğururken iyi bakmasına gelince zor tabi o zaman hiç doğurmasaydın herkes yaptığını çekcek ama

1|1
    0|0
    • Kimse "başta" isteyerek yapmaz... Kolay para kazanmaya alışınca...

• hayır ama konuşsam çok etkileyici manyakımsı bişiy olurdu o konuşma,film çekerdim;))99999999

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet konuştum, bir iki tane o hayattan kurtardığım insan da oldu...

2|1
    1|0
  • Fahişelere her zaman saygı duymuşumdur

4|2
    0|1
  • Bir hayat kadınıyla beraber olmuştum yıllar önce oldukça güzel alımlı bir kadındı ister istemez etkilendim ondan tabi oda bunu anladı ve bana aynen bunu söyledi

"Bizi seven olmaz seven olsa da aşkımızın sonu olmaz" bu yeterli geldi bana!

0|1
    0|0
  • yok zor çıkar konuşan ama dün bi konuda adamın biri anlatıyodu

0|1
    0|0
  • konuştum ama çok pervasızca cevap verince köreldiğini anladım.

0|0
    0|0
  • denk gelenle yaparım :)

0|0
    1|0
  • konuşmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Evet konuştum, günde 12 saat çalışıyormuş Allah sabırlık versin kardeş dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...