Bu kızın vücudu nasıl sizce?

Sorulara fotoğraf ekleme özelliği olmadığı için bu kızın fotoğraflarına profilimden bakabilirsiniz. Sizce bu kızın fiziği güzel mi, hani manken gibi kız tabiri vardır ya, bu kızın da fiziği manken gibi mi? Ve bu kız kaç cm boyunda gösteriyor? Yorum yaparsanız sevinirim. Lütfen profilimdeki 'Resimler' bölümüne bakın zaten orada da sadece 3 foto var. Sorulara foto ekleme özelliği olsaydı resimleri buraya koyardım.

Güncellemeler:
peki bu kız diyelim ki sadece 15-16 yaşlarında olsaydı fiziği güzel olur muydu? Yani bu kızın fiziği 15-16 yaş için iyi mi? Çünkü daha 15 yaşında olup bodur ve kilolu kızlar da görüyoruz. Yani bu yaşlar için kızın fiziği nasıl? Zaten 15-16 yaşlarında göğüsler küçük oluyor

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• 160-165 cm boyun 40-45 kg sin. Bu ölçülerle sanırım süpermodel olamazsın ama katalog mankeni belki olabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 165 civarında boyu var. Fiziği manken olmaya uygun değil, ama iyi bir tekstil fotomodeli olabilir...

Eğer tanıdığın biriyse veya sensen, mankenliği önermem zaten, ünlü olacağım diye heba olur gidersin...

0|0
    0|0
  • bence değil 1.65 boy 50 kilo gibi bu zaten çoğu kız da var.avrupalılar 1.80 cm oluyo(kızları) onların yanında pek iyi kalmaz.ama türkiye standartlarında sorarsan bana göre iyi.

0|0
    0|0
  • Çok zayıf kürdan gibi bişey

0|0
    0|0
  • Basketbol oynarsa olma ihtimali var öyleyse.

0|0
    0|0
  • eğer sensen biraz kilo al. Bacaklar çırpı gibi. Kollar çubuk kraker resmen.

0|0
    0|0
    • çırpı demek çarpık mı demek? yani çırpı bacak ile çarpık bacak aynı şey mi yoksa farklı mı?

• çok zayıf, çelimsiz anlamında. Yoksa çarpık değil. Baktığın zaman düzgün bir fizik ama birazcık daha kilo alması lazım.

• çırpı ağaçların küçük, ince dal uçlarına denir. Benzetme yapmış arkadaş...

• bence düzgün bir fiziği var fakat aşırı zayıf..bol bol yağlı yiyecekler tüketmeli..kilo alırsa süper olur... boyu da bence 168 cm..

0|0
    0|0
  • zayıfsın diyenlere bakma... ayrıca bi insanı çekici gösteren kendine olan güvenidir.. iyisin ben beğendim açıçası

0|0
    0|0
    • ben olduğumu nerden biliyorsun?

• sağol ince düşüncen için. çok zayıf diyorlar ama mankenler de bu kadar zayıf ve onlara taş gibi filan diyorlar. örneğin Candice Swanepoel'e filan.

• sorun değil... dediğim gibi takma.. evet ben de şaşıyorum tv de gördükleri herşeye hayran oluyolar. işte manken gibi kız... benimle çıkar mıısn :)

• Yatakta iyi olabilitesi yüksek.. belini kullana biliyorsa

0|0
    0|0
  • bence çok güzel göğüsleri küçük ama ben zaten küçük seviyorum... kilo alabilir almasa da olur.. boyu 165- 170 gibi görünüyo

0|0
    0|0
    • zayıf ince ama hatları biraz eksik. kilo almalı. biraz daha vücudu şekilli olabilir. güzel kız ama.

• Çok fazla zayıf bir kız 3 5 kilo alsa kendini bulur.

0|0
    0|0
  • Ben buna kız demem.

1|0
    0|0
  • zayıf gorunuyor boyu normal

0|0
    0|0
  • one ya zayıf adamı mahveder bu be)))

0|0
    0|0
  • çok zayıff one öyle :)

0|0
    0|0
  • yaşını da yazsaydın ya sübyancı yaptın bizi :(

kilo alması lazım

0|0
    0|0
  • Harikaymış ya :D nerde bu kız :D

0|0
    0|0
  • benden bile zayıf bu kız :/

0|0
    0|0
  • çok zayıf.boyu yeterli 168 civarı sanırım. ama manken gibi falan değil.iskelet daha iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • gögüsler çok küçük.

0|0
    0|0
  • En az 10 kg almasi gerekir.

cok zayif:( anne tarafi somalili mi bunun?

0|0
    0|0
  • çok zayıf göğüsler küçük

0|0
    0|0
  • Senmisin bu kız ?

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslensin... nerde bu kız depoya falan mı kitlediniz yazık yaa aç bırakmayın yemek verin ona yazıktır günahtır...

0|0
    0|0
  • bence biraz cılız, yanlış anlama ama kilo almalısın biraz

0|0
    0|0
  • Çok zayıf anoreksik gibi neredeyse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• koyma buralara fotoğrafını seni başka türlü görürler.bugün sana çıkalım felan diyenler yarın yatalım der .erkekler tehlikelidir .sonra istemediğin şeyler yaşarsın üzülürsün .sana ciddiyim der ama amacı farklıdır .vucudunu beğendireceğim diye kendini buralarda rezil etme.vucudunla ilgili aşşağıdaki gibi yorum yapıp kırmak istemem ne olduğunu sen de biliyorsun.sana tavsiyem böyle resimlerden sonra bu hesabı kapatman ve bir daha böyle şeyler yapmaman .kimseyi ekleme ve konuşma.sana gerçek yüzlerini asla göstermezler .şimdi sana güzel şeyler yazarlar kandırmak için.ha diyorsanki ben umursamam ben de böyleyim sen bilirsin kendi düşen ağlamaz.

0|0
    0|0
  • canim kotu algilama ama bu kiz zaten 15 yaslarinda boyuda gayet normal 167 gibi ama biraz kilo almasi lazim yagli ye diyenleri dinleme spor salonuna git spor hocalarina danis yag yerine kas ile doldur bacaklarini bu yaslarda kendini toparlarsan 20 li yaslarina geldiginde emin ol ki bu halinden daha guzel bi vucuda sahip olursun yoksa kotu olarak yorumlama ama hastalikli bi zayiflik bu mankenlerle de kendini kiyaslama onlar zayif ben cok iyiyim kiskaniyorlar diye de dusunme kilolu olanlarda iyi degil bu kadar zayiflik da iyi degil

0|0
    0|0
  • cok zayıf bune bole ya fazlA YEsın az cıkarsın yasayan ölu gıbı bısey yazık

0|0
    0|0
  • aşırı zayıf :S

0|0
    0|0
  • çok zayıf, göğüsleri küçük ve bacakları fazla ayrık. yani BİZİMLE DEĞİL :(

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
  • Aşırı itici. İskeletor. Dümdüz yahu bu. Ele gelmez

0|2
    0|0
  • çocuk o ya kız bıle denmez nerdeyse ona

0|0
    0|0
  • bune gizzz sen benim fizigi gorsen hele gobek eger sensen biraz kilo al derim, dogru soyle sen misin?

0|0
    0|0
    • La ben buna kiyamamda elimde kalir:D

• Hemoroip kreminin ucundaki sivri kapak gibi

• o ne be bacak arasinda tren gececek gibi o kadar aralik olmamali cok itici bence

0|0
    0|0
  • çok çirozmuş :D tahta gibi malesef

0|0
    0|0
  • o kızın bacaklarının arasından tır gecer gibi, ama aynı zamanda manken gibi evet.

0|1
    0|0
  • sadece çok zayıf biraz bakım ve kilo ile düzeleceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bu ne ya kılçık gibi

0|0
    0|0
    • En Kadin dedigin torik gibi olacak.

bu resmen zargana gibi:)

Torik ve zargana goggle gorsellerden bakilabilir:))

• Aman allahım çok zayıf ya.

0|0
    0|0
    • Ama bu hastalıklı gibi zayıf duruyor. Hiçbir yaşta güzel değil üzgünüm.

• Çok zayıf itici duruyo kesinlikle beğenmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...