Bir kıza sen olmadan da yaşarım demek ayrılık sebebi olabilir mi?

bahsetmiştim ya daha önce arayıp sormamasından rest çektim beni arama cevabı aldım diye.Mesajlarımdan birinde bunu yazmıştım acaba bundan mı çok etkilenip beni arama dedi.

Güncellemeler:
ama bence yaklaşık 20 gündür süren sessizliği de ayrılmak istemesindendi.
herkes böyle demiş ama zaten sevgilim 15 gündür arayıp sormuyor arayınca açmıyordu.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle ayrılık sebebi olur. madem bensizde yaşayabiliyorsun bensiz kal derdim ben olsam

0|0
    0|0
    • madem öyle arama beni yazdı oda.

ama zaten 10 gündür arasam açmıyor mesajlarıma cevap vermiyordu.

• o zaten ayrılmak istiyordu bunu bahane etmiş

• evet en mantıklı sonuç bu.

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle

0|0
    0|0
  • sen benim hayatımda kenar süsüsün olmasan olursun demenin bir şekli tabi ki ayrılınır bu söze.. ama, kalkıp da sensiz yaşayamam da denmez.. seninle yaşamaktan çok mutluyum demek lazım göstermek lazım...

0|0
    0|0
  • Herkes biraz bozulur tabii ama ben yadırgamam. Sonuçta ben sensiz yaşayamam diyip diyip sonra defolup gidiyorlar bu da bize koyabiliyo :D

0|0
    0|0
  • töbe yarabbim :D sen olmadan da yaşarım mı dedin kıza tüüüü...

0|0
    0|0
  • kesnlıkle evt.haketmışsın

0|0
    0|0
    • hiçbi hakaret etme tek bi kelime söyleme kötü bi bundan dolayı küsülecekse zaten küssün.Hiç aramıyordu ki on gündür.O bensiz rahat rahat yaşıyordu

• bana da böyle geliyor.

• yazık ya madem ayrılmak ıstıyosun nıye karsındakını suclu psıkolojısıne sokuyosun.snn hıcbı sucun yok kardesım kız bahane etmıs

• Yooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sende şansını fazla zorlamışsın. Bu konularda sabırlı olmak gerekir, İpleri eline almadan rest çekmişsin. Sonuca şaşmamak lazım.

0|0
    0|0
    • hocam benim yerimde kim osla çatlardı beni bikaç gün arama demeler mesajlara çağürılara cevap vermemeler.daha niceleri.

• yok o terketti zaten benim terketmeme gerek kalmadı.

• Sağlık olsun. Hayat her türlü devam ediyor.

• Evet.

0|0
    0|0
    • ben bunu söyledim ona.çünkü o uzun bir süredir beni hiç aramıyor sormuyor iplemiyordu

Yükleniyor...