Kapat

Bu konudaki düşünceleriniz?

çevrenizdeki bütün kadınların kapandığını düşününün. iran gibi olsa mesela çok derinlere inse konu böyle bi ülke hiçbir şekilde ilerleyemez bence.avrupaya giden bir arkadaşım o kadar açık giyinmeme rağmen birtanesi bile bakmadı diye sitem ediyordu.(kız aşırı güzel) babamda irandaki kadınların açılmak istediğini ordaki erkeklerle konuştuğunda da biz bu başımızdakilerden kurtulmak istiyoruz diye baya anlattıklarını söylemişti uzatmak istemiyorum.sonuç olarak bu konudaki düşünceleriniz neler? mesele dinse hayvan gibi yaşayalım.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• dinle yönetilen toplumlar bilimde asla gelişmezler.çünkü din bilimi engelliyor.avrupa rönesansla din tekelini yıktı ve bilim merkezi oldu.türkiyede de laiklik uygulandı ve halkı müslüman olan devletler arasında en gelişmiş ülke durumunda.eğer büyük ATATÜRK olmasaydı türkiye din tüccarlarından çok çekerdi.dinci yobazlar ülkeyi mahvederdi.

2|0
    0|0
    • ya kimlik bunalımındasınız ve bizden utanıyorsunuz yada iranda "dinci"yi icat edenle dünyayı karıştıranların bir eli tuttuğunu bilmemek işinize geliyor. Allahı dinlemeyecekte bii adam kimi dinleyecek. doğruyu yapmadan mı ilerleyecek. akla sığmaz zaman aralıkları verilmiş bilim adı altında. kimi maymun kimi kürksüz. kime kızıp oru bozuyorsanız dikkat edin bize de boz diye zulmeteyin. öyle de yaşanır böylede diğer şekillerlede. sizin zevkle okuduğunuz bazılarının gerçeği. sen misin kurtaran

• bari dediklerinde doğruluk payı olsa... güler yüzlü olmasın kuyu kazsın belki su çıkarır. amerika petrol işine gireli yıllar oldu. nasıl aldığınıda bilmem artık. kaç kilometre uzakta. biri esk

• sen git biat et bizim başlarımız eğilmiyor aslanım.şeriat senin önce parmağını, birilerinin çıkarını zedelersen de başını keser.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• olabilir

0|0
    1|0
  • senin dinin ne ki? şartı kaç? mezhebin ne? ırkın ne? ben hiç birinden gocunmam artı ırkçılık da yok bu ülkede ama bolca ayrımcılık var. onu çözelim

0|0
    1|0
    • ahahaha neyin kafası bu?

• saçmalıyo musun kendine has bi anlam kapalılığı mı oluşturdun anlamadım yahu. ne diyon gülüm?

• biraz kasıyonuz ondan diyom ben olsun dedim niye kasıyonuz. olmasın de sana ne

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...