Fiziğim nasıl? kaç kilo vermem gerek? ( resimli) ?

Yaklaşık 6 ay öncesine kadar 75 kiloydum, baya azimlendim 20 kilo verdim, tabiki spor falan yaptim detaylarini isteyenler mesaj atabilir anlatabilirim. şu an 55 kiloyum sizce 50'ye düşeyim mi? http://i.hizliresim.com/7Vv63l.jpg

0|2
30|131

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kilo vermekle uğraşma 75 kilo güzel bir kilodur. Vücudunun dayanıklılığı artar. Önemli olan düzenli spor yaparak vücudu sıkı bir hale getirmek. Kızların çoğu ince görünme olayını yanlış anlıyor. Kilo vererek ince görüne bilirsin ama bu vücuda zararlıdır. Önemli olan kilo kaybı yaşamadan sağlıklı bir diyet programı ile düzenli spor yapmak. Sakına vaktim yok demeyin 2 günde bir 30 dakikanızı ayırsanız 9 ay sonra çok güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. 80 kilo olup senden daha ince ( ince derken vücudunun her yeri orantılı ve sıkı) kızlar tanıyorum ama kız sırtına 30 kilo çanta takıp squat basıyor. Benden bu kadar yoruldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 130

• Boy ve kilonu yazarsan daha iyi yorum yapabilirim.

0|0
    0|0
  • 55 kilonun 30'u kalçada toplanmış orayı erit abisi.

2|0
    1|0
  • surat ne çıkar bilmiyorum da
    her türlü basarım
    yani nikahı:DDDDDDd

0|0
    0|0
  • popo küçük onu biraz büyütmen lazım

0|0
    0|2
  • spor yapıyorsan 55 kılo ideal bence. 55 kıloda hatların belırgın olmaya devam eder spor yaptıgın ıcınde kılolu gıbıde gozukmezsın.

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 9 diyebiliriz. 20 kilo vermeden önceki halinize göre çok iyi daha fazla vermesenizde olur artıkın.

0|0
    0|0
  • Elinle Orayı Kapattığına Göre, Orada Var Herhalde Fazlalık d[^_-]b

1|0
    0|0
  • Böyle iyi.

0|0
    0|0
  • Ne ver ne al bu kilon super
    yalnız gögüslerde bir oynama var snaırım destekli südyenmi var ne bilmiyorm ama gögüsler pek hoş gözükmedi kalça 10 numara zaten, allah sahibine bagışlasın ne diyek :D

0|0
    0|0
  • Popo dan ver biraz.

0|0
    0|0
  • buradakilerin çoğu fizikten anlamıyor sanırım, o kalçanın doğal yapısı bu demek ki oradan fazla eritemez zaten, kaldı ki eritilmeye gerek yok bomba gibi :) göğüs bel popo uyumu gayet iyi

0|0
    0|0
  • ideal bence.

0|0
    0|0
  • kilo verme böyle 10 numarasın ;)

0|0
    0|0
  • burada kilo değilde göz önüne getirmek istediğin kalçaların elini ordan çekseydin yorum yapabilirdim

1|0
    0|0
  • Ondan sonra hemşirelere asılıyorlar diye söyleniyorlar. Gelde böyle hemşireye asılma yani :p

0|0
    0|0
  • gayet normal kilonuz var ama 50 de fena olmaz

0|0
    0|0
  • Göbeğini saklamasaydın daha objektif olabilirdim

0|0
    0|0
  • 10 kilo ver

0|0
    0|0
  • Hhhmmm güzel bir hatuna benziyorsunuz baya fitsin, eline tsortun arkasını gerdirmissin iyi oomusta popo gayet güzel ortaya çıkınca.
    Memelerin büyük kalmış

0|0
    0|0
  • bence böyle iyi başarılısın daha fazla düşme hani düşsende nerenden verecen o 5 kiloyu ben onu göremedim

0|0
    0|0
  • Düşme

0|0
    0|0
  • boyunu bilmiyorum ama yinede 5 kilo versen fena olmaz birde vücudunu daha sıkı hale getirecek egzersizler yapmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • harikasın :D

0|0
    0|0
  • detayları yazarlar şimdi Sana

0|0
    0|0
  • Burdan bakinca harika gorunuyosun muhtemelen hafif gobek vardir onu da spor yaparak eritirsin boylece herkes sana tapar hhaha :)))

0|0
    0|0
  • biraz verirsen iyi olur

0|0
    0|0
  • anladık kalçan harika gerdirerek göstermişsin totodan ver biraz kilo gözümüze sokmussun işte nereden vermek istiyorsan orayı zaten:)

0|0
    0|0
  • doğalgaz sıvaüstü tesisat yapılmış l*n insan kollektörlü cross sistemle yapar... beğenmedim

0|0
    0|0
  • Bence düşme hatta ben 6 ay önceki halini tercih ederdim

0|0
    0|0
  • İyisin ama, popine.
    Birazcık Squat çalışırsan. )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    100

Kızlar Ne Diyor 30

• 50 olsan ne olmasan ne.
    Yine senin faydana gostermek nedir bn onu anlayamiyorum
    Kac kisi sag elini kullaniyor şu an bilemezsin
    Dusunmek bile igrenc

6|0
    0|1
  • aynı vücuda sahip gibiyiz ama benim belim çok ince öyle olunca kalçamda daha çok dikkat çekiyo tabi bir bakıma öndesin kötü durmuyo o yüzden sende,, basen sıkıntın var onu eritince bu kadar kalın görünmezsin en azından, squat çalış, bacak için pilates yapsan 2 aya kadar sonuçlarını alırsın aslında senin için daha çabuk olur ama bıraktığın an rezalet oluyo sen bilirsin şekerim :) ayrıntılı bilgi almak istersen özelden yazabilrsin :)

0|0
    0|0
  • Vucudunu neden teşhir ediyorsun yazik.

5|1
    0|0
  • Bence gayet iyisin

0|0
    0|0
  • Elini göbeğinden çek de göbeğin var mı yok mu onu görelim. Üst bacak bölgen de biraz kalın. Onu erit. Onun dışında sorun yok.

1|0
    0|0
  • fiziğin gayet iyi ama abaza dolu bir sitede yayınlaman hoş olmamış

1|0
    0|0
  • Aslında fiziğin gayet iyi göbeğin varsa biraz gitmesi faydana olur ama ben bir sorun bulmadım

0|1
    1|0
  • kilo verme daha

0|0
    0|0
  • 65 ol kanka

0|0
    0|0
  • 55 kilonun 20 si poponda 20 si memen de geri kalanı da anla işte

0|0
    0|0
  • Biraz karın bölgeni incelt, bir de squata ağırlık verip thigh gap yaparsan taş gibi olursun.

0|0
    0|0
  • senle sohbet etmek istiyorum bilgilendirme için herhangi bir sosyal siteden ulaşablirmiyim yeni kaydoldum burdan mesaj atamıyorum

0|0
    1|0
  • Böyle gayet iyisin

0|0
    0|0
  • iyi gibisin bu kiloda kal

0|0
    0|0
  • Bodursun ve hobbit ve...

0|0
    0|0
  • güzel canım böyle hafif dolgunluk iyidir

0|0
    0|0
  • iyi bence balık etlisin

0|0
    0|0
  • Bence çok iyisin şu an
    Off ya keşle benim de göğüslerim böyle iri olsaydı :(

0|1
    1|0
  • kilo falan verme balım çok tatlı görünüyor fizigin ama kiloda alma.

0|0
    0|0
  • Bende detay istiyorum

0|0
    0|0
  • Iyisin verme

0|0
    0|0
  • bence cok seksisin.. kal bölye

0|0
    0|0
  • kalçadan da vermen gerek

0|0
    0|0
  • bence iyi 😊

0|0
    0|0
  • kilolu resmini de at inanmam

0|0
    0|0
  • Fiziğin ortalama ustu ama erkeklerin abarttigi kadar iyi oldugunu düşünmüyorum ne yazikki. Ama iyisin, azmetmissin basarmissin tebrikler

0|0
    0|0
  • çok kilolusun

0|0
    0|0
  • Tamam güzel kalcanlaa güğüslerin tamam... Ne meraklıymışsın kendini reklam etmeye

1|0
    0|0
  • Bacaklar kalın gibi

0|0
    0|1
  • be ne ya vucudunu yayınlamısın dur anlatayım ben sımdı erkeklerın seksı cümlelerını beklıyosun ve mast yapıcaksın demı kurnaz senı

6|1
    0|1
    • keske gizli kullacıdan yazmasan :)

• hesabında korkarım diyosun da bu sitede takılmak bile bence başlı başına günah yanii :dddd

• nasıl takıldığına bağlı ne amaçla kullandığına bağlı bu kız resmen vucudunu teshır edıyor göremıyormusnuz

Yükleniyor...