Kapat

Dun pilates yoktum ama?

Bu sabah butun vucudum hamlamis. Boynum belim bacaklarim kollarim. En kotu boynumda hissediyorum agriyi. Sicak dus alacagim biraz hafifler belki. Onun disinda nasil gecirebilirim boynum gercekten fena agriyor :( ise ne yarar? Stretching in onemini şu an anladim desem yeridir..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• boktora git bence kas gevsetici falan versin

0|0
    0|0
    • Evde olabir kas gevsetici. İyi gelir mi?

• kasların spazmi olusmustur buyuk bır ıhtımal esnemeden haraket yaparsan veye uzun sureli ters bir pozisyonda kalırsa vucut olabılır kas gevsetici iyi gelir tabiki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• kas gevşetici çak
    olmadı ben masaja geleyim

0|0
    0|0
  • normal bişey bu. hamlamış vücudun spor yapması gayet ağrılarla sonuçlanır, duş muş hikaye bir kaç gün ağrıları çekeceksin mecburen, + olarak kas gevşetici alırsan biraz daha hızlanır bu süreç

0|0
    0|0
    • Sadece boynumun agrimasi cok aciyiyo canimi :(

• ne yaparsan yap bu gün geçmez yarın belki ama yılbaşı akşamı kendime gelmem lazım diyeceksin de benim bildiğim bir çözüm yok ama kendini sıcak tutmak dinlenmek ve gerinmek iyi gelebilir bir de masaj.

0|0
    0|0
  • 1 günde vücut hamlaşmaz. Formunuz 4 gün sonra geriye doğru gitmeye başlar. Dediğiniz gibi esas sorun esneme hareketlerini yapmamanızdan veya yanliş yapmanızdan kaynaklanıyor. Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • Onlari yapmadigimdan oldu sanirim:( peki ise ne yarar?

• Kas gevşeticiye gerek yok bence, ılık bir duş ve masaj yeterli olacaktır. Bünyeden bünyeye fark eder tabiki ama bu gibi durumlarda ben bir tane majezik içiyorum. Ağrı kalmıyor...

• Kas gevşetici kullan.

0|0
    0|0
  • Sıcak suyla ıslatılmış havluyu boynuna sar hafif egzersizler yap ağrıyan yerine. Ağrı kesici varsa yut.

0|0
    0|0
  • kas gevşeticiyi sürüp orayı havlu ile ısıttıktan sonra ufak darbeli masajlar ile dinlenmek tek iyi gelecek yöntem.

0|0
    0|0
  • masaj

0|0
    0|0
  • Sıcak su ile duş + masaj

0|0
    0|0
    • Kas gevsetici filan ise yarar mi?

• Yarayabilir ama ağrı sancı yapmıyorsa kullanma bence

• Dert sendeee derman bendeee :)

0|0
    0|0
  • nicking süpermiş :D nerden aklına geldi? :D güzel masaj yaptıgımı söyler hep hatunlar, istersen dene? :p

0|0
    0|0
  • kas gevşetici bir iğne vurun. sıcak dus al yat ve rahatla

0|0
    0|0
  • stretching çok önemli demiştim ama sana dimi :D

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hafif bir kas gevşetici al.

0|0
    0|0
  • ağrıyı görmezden gel, en etkili çözüm, sıkılıp gider:)

0|0
    0|0
  • bir şey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • kas gevşetici

0|0
    0|0
Yükleniyor...