İlişkilerin başlamasını engelleyen kızların nazları mı erkeklerin gururu mu?

İlişkilerin başlamasını engelleyen nedir birisinden hoşlanırsın ve belki o da hoşlanır ama bir türlü kıvılcım başlamaz.Engelleyen Naz mı (bence gereksiz) yoksa Gurur mu? (bence o da gereksiz)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• mükemmel bir kadınla mükemmel bir erkek neden beraber olmaz biliyor musun

1|2
    0|1
    • Tahmin ediyorum cevabınızı ama sizden de duyayım ?

• Çok güzeldi +1 teşekkürler cevap için :)

Kızlar Ne Diyor 7

• kadın nazdan çok gurur yapar ben kadınım önce söylemem diye hiç pas vermez erkekte bunu reddedilme korkusu olarak algılar korkudan söyleyemez ki tabi böyle bi erkek varsa bana kalırsa bi erkek hoşlandığı an elinden kaçırmamak için teklif eder hiç beklemez

0|0
    0|0
    • Söyle birşeyde var teklif edip hoşlandığını söyleyene yada ilgi gösterene ABAZA diyorlar bu ön yargıyı nasıl yıkacagız?

• o diyenlere ben anlam veremyrm zaten ben hiç böyle bişey söylemem ama kız ilgi gösteriyosa erkekte daha cok abaza damgası yediği gerçeğide var yani

• Erkeklerin hoşlandığı kıza adım atmasını engelleyen şey Gurur temelinde ABAZA damgasını yemektir aslında...

• Güvensizliktir büyük olasılık ya da işi bozmaya çalışan başkalarıda olabilir ...

0|0
    0|0
    • Evet öyle şartlar da olabilir...

• İliskiyi allak bullak eden 2 şey var: 1) Kızların kaprisleri 2) Erkeklerin ağır abi nidaları atarak maço duruşları.

0|0
    0|0
    • Aslında iki temele dayanıyor bunlar da biri gereksiz naz diğeri gereksiz gurur...

• Naz güzeldir, erkekte gurur da... Sadece toplumca bunları farklı yerlere getirip farklı anlamlar yüklediğimiz icin alakasız yerlere gelebiliyor konu.

• her ikisi de.

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
  • Erkeğin nazı kadının gururu :/

0|0
    0|0
  • hele her ikisi aynı anda gerçekleşiyorsa tadından yenmez

0|0
    0|0
    • Evet tadı acı olacağı için yenemeyebilir :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Her ikisi de bir araya gelince ilişki başlamadan bitiyor.

0|0
    0|0
    • Böylece kıvılcım başlamadan son buluyor...

• ya öpüşmek mi ...benim de en büyük fantezim ...ama çok fazla fırsat olmuyor...sabaha kadar öpüşecek kadar sewiyorum...bu yüzden gayet normalsin...sex in soft ve romantik halinden hoşlanıyor olmalısınız...

0|0
    0|0
  • naz be kardeşim:__hem kızlar sadece naz yapmıyor gurur da yapıyor::: oysa ilişkiye açık olmalı çiftler...sosyalleşmeliyiz dimiii::)

0|0
    0|0
    • Naz+Gurur=İmkansız İlişki denklemi çıkıyor o zaman ortaya...

• İki tarafta birbirinden hoşlandığından emin olduğu vakit erkek gurur falan dinlemeyecek

0|0
    0|0
    • Erkek gururu bırakır ama kızlar nazı kolay kolay bırakamaz malesef...

• Seven kadın naz yapmaz fazla hatta hiç yapmaz , onu dolduranlar esas yılanın başı :)

• Yanındaki kişiler,kıskanan hemcinsleri :))

• Aman cinsiyet ayrımını ortadan kaldıralım kim kimle sevgili olursa olsun

0|0
    0|0
    • :)) kimse hazır değil bu duruma türkiyede... :)

• O zaman böyle sorulara devam:) herkes öyle olsada yine sorun çıkaranlar olurdu sevgili olmaya engel olan biseksüellerin nazı mi yoksa biseksüellerin özgüvensiz oluşumu gibi :)

• :)

• Asdjkhajkdhkjhdjkahkdhakjdkasdjksdkjasjkhdkjas kutreacel'ca konuştum !

0|0
    0|0
Yükleniyor...