Hangi şehirleri dolaştınız? Hangi ülkelere gittiniz? ya da en cok merak ettiginiz gitmek istediginiz yer?

Sorum baslikta oldugu gibi aynen?

0|0
34|45

En İyi Erkek Görüşü

• Karadeniz hariç her yere gittim neredeyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• İstanbul, İzmit, Bursa, Yalova, Manisa, Muş, Van, Ankara , Eskişehir daha çok
    Gezmeyi seven maceraperest birisiyim ama tek olmuyo bir gün Kafa dengi bir eş bulursam aksiyonun olacağı ülkeye gitmek isterim. Çok bilinmedik, gizli güzellikler var tutkunum doaya. Dağcılık yapıyorum

0|0
    0|0
  • İzmir, İstanbul , Ankara , bursa, trabzon, samsun, kırıkkale, ordu, giresun, rize, erzincan, tokat, amasya, çorum, sivas, adapazarı. Yurtdışı olarak da Gürcistan'a gittim batum, tiflis ve borjomi şehirlerine. Hindistan ve Güney Amerika'daki bütün ülkelere gitmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • çanakkale
    afyon
    antalya
    izmit
    Balıkesir

0|0
    0|0
  • İzmir , antalya, didim, gümüşhane, erz, ncan, istanbula gittim... yurtdısına gitmek isterdim paris, venedik filan

0|0
    0|0
  • hemen hemen Türkiyede her yere gittim

0|0
    0|0
  • Singapura gıtmek ıstıyorum. Bır gun ıns

0|0
    0|0
  • çok dolaşamadım Ankara yalova İzmir falan ama benim hayalim yurt dışına çıkmak özellikle iskoçya ve ingiltere

0|0
    0|0
  • Mersin, urfa, çanakkale, İstanbul , malatya, elazığ, erzurum, antalya... imkanım olsa venedik'e giderdim :s

0|0
    0|0
  • Pek seyehat sansım olmadı... konya- aydın a gittim o kadar tr de rizeyi görmek isterdim yurt dışında ise paris/ los angeles.

0|0
    0|0
  • Gittiğim : Fransa , Ingiltere , Hollanda , İstanbul, Bursa , Gaziantep, Antalya
    Gitmek istediğim yerler : Amerika , Thailand

0|0
    0|0
  • Batman, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Adıyaman, Çanakkale, Bolu, İstanbul

0|0
    0|0
  • İstanbul
    İzmir
    Ankara

0|0
    0|0
  • Ankara
    Çanakkale
    İzmir
    Gaziantep
    Urfa
    Tunceli
    Diyarbakır
    Eskişehir
    Antalya
    Vs. Türkiye'de heryere gittim Karadeniz dışında

0|0
    0|0
  • Gittiklerim : turkiye, Fransa , Almanya, hollanda, avusturya, belcika, isvicre, luxembourg, iskocya, ingiltere, italya, bulgaristan, ispanya, romanya... Gitmek istedigim : kibris, australia

0|0
    0|0
  • İstanbul, İzmir, Çanakkale, Manisa, Eskişehir, Kütahya, Antalya, Ankara
    Amerika, Venedik

0|0
    0|0
  • 61 il gezdim saymıyım uzun sürer :) doğu ağırlıklı 61 il gördüm

0|0
    0|0
  • İstanbul Ankara aksaray çanakkale antalya ve dubai ye gittim İtalyaya gitmek istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Afyon
    Denizli
    Konya
    Karaman
    Mersin
    Kütahya
    Ankara
    Isparta
    :)

0|0
    0|0
  • İskoçya ve bazı şehirleri, İngiltere-Londra, Amerika, Kanada, Türkiye

0|0
    0|0
  • Buna benzer bir soru cevaplamistim, copy paste yapmaya geliyorum az sonra :D

0|0
    0|0
    • Bak aynen sunu yazmisim;
      "Turkiye'nin neredeyse tamamini gezdim, uc bes sehir kaldi gitmedigim. Onun disinda Gurcistan, Bulgaristan, Yunanistan, Sirbistan, Bosna-Hersek, Karadag, Hirvatistan, Makedonya, Kosova, Almanya, Fransa, Belcika, Ingiltere, Hollanda, Amerika, Avusturya, Macaristan, Cek Cumhuriyeti, Kenya, Tanzanya, Iran, Israil aklima gelenler bunlar :D

Pek cogu cok etkiledi mesela Afrika baya guzeldi ama ozelikle Iran ve Kudus bambaskaydi. Londra ve Chicago'nun da yeri ayridir. Biraksalar kalirim Chicago'da omur boyu <3 gibi gibi"

• @amnesiac
      Ne çok gezmişsin...
      Kıskandım :(

• Benelux ülkeleri Fransa, ülkemizden de İzmir İstanbul ve Ordu

0|0
    0|0
  • çok bir yere gitmedim aslında eskişehir ağrı İzmir bukadar yani en çok gitmek istedim ülke kore

0|0
    0|0
  • Çanakkale bursa İstanbul Urfa Sakarya adana Isparta say say bitmez

0|0
    0|0
  • Yunanistan a gittim. Türkiye de de bir çok şehire gittim. Şimdi İngiltere ye gidicme.

0|0
    0|0
  • aydın , siirt , batman , İstanbul , diyarbakır i gezdim.
    karadeniz bölgesine gitmeyi cok istiyorum.

0|0
    0|0
  • kayseri antalya konya İzmir İstanbul gezdigim yerler
    en cok gitmek istedigim yer venedik

0|0
    0|0
  • almanya isvicre ve fransa yi gordum ulke olarak amerika gormek istiyorum ve turkiyede karadeniz

0|0
    0|0
  • Gitmek istediğim yer Las vegas :-D

0|0
    0|0
  • Fransa ve Hollanda'ya bir de Kibris' i sayiyorsak oraya. Turkiyede de en az 20 il gördüm

0|0
    0|0
  • new yorka gitmek istiyorum ya da güney kore

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 44

• Yurt içi hemen hemen hepsi..
    Yurt Disi Litvanya , Hollanda , Dubai , Almanya..
    İspanyayi merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Gerek çok fazla gezen birisi olarak gerekse iş gereği yaklaşık olarak 42 tane ülkeye gittim tabi beraberinde sayısız şehirleri dolaştım. En son ispanyada arabayla 1400 km yol yaptım ve bir çok şehre gene gidip görmüştüm. En büyük hayalim ise evleneceğim kadınla bir noeli canada'da geçirmektir.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da doğdum, Antalya'da 5 yıl yaşadım, Ankara , Bodrum, Gaziantep, Erzurum, Ordu, Giresun, Samsun, Çanakkale gezdiğim şehirler, kaldığım şehirler. Avusturya'da 2 ay kaldım onun dışında balkan ülkelerini gezdim Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan.

Gitmek istediğim yerler Tayland, Küba ve Japonya.

0|0
    0|0
  • Say say bitmez ki yaa.
    Kocaeli,
    Edirne
    Çanakkale
    Bursa
    Akhisar
    Manisa
    Balıkesir
    Antalya
    Bodrum
    Trabzon
    Rize
    daha çok var hatta.
    İzmirde var.

0|0
    0|0
  • Isparta çanakkale İzmir buraları iyi bilirim... Bursa aydın muğla İstanbul konya manisa Antalya ya gitmişliğim var sadece
    Tr den gitmek istediğim yer Karadeniz kıyıların tümü ;)

0|0
    0|0
  • ısparta manısa Ankara konya mersin hatay gazıantep kahramanmaraş niğde nevşehir muğla antalya balıkesir İzmir İstanbul eskişehir :D

0|0
    0|0
  • Finlandiya
    Hollanda
    Yunanistan
    gittiğim ülkeler 2 yıla falan fin olcam zaten ama her yerini bilirim :D
    Laponya dünyanın en güzel yeri (üstten bağlantılı :D Norveç isveç Finlandiya )
    türkiyeyi çok gezmedim sadece egeyi gezdim birde Antalya ya gittim şu an antalyadayım hatta yılbaşı için geldik :D
    türkiyenin en güzel yeri bana göre egenin her yeri :P
    Kırklareli de iğneada da çok macera yaşadım :P asjdlkajsdhasd

0|0
    0|0
  • aslen İzmirliyim okul askerlikten sonra İstanbul sonra almanya münih oradan Ontario Toronto ya geldim textil ihracat şirketinde inspector lük yapıyorum üretimler uzak doğuda wietnam çin bangladesh hindistan pakistan üsrdün yani pass, a göre 22 ülke gördüm türkiyede gördüğüm şehirler çok eskiden seviyordum gezmeyi ama sıkıyor kıtalar arası uçuşlar yorucu zaman farkı uyku düzeni yemek bulamama gibi şeyler.. örneğin bangladeste geçen ay kaplumbağa çorbası içtim açmı öleyim

0|0
    0|0
  • bursa İstanbul canakkale ızmir muğla konya nevşehir karabük kayseri antalya karaman urfa mardin malatya elazığ aydın denizli afyon rize ülke :gürcistan (batum tiflis ) rusya (st petersburg ) yunanistan ( atina) bosna hersek (saraybosna) macaristan (budapeşte ) avusturya ( salzburg viyana almanya ( dortmund hamburg ısveç (stockholm

0|0
    0|0
  • İşim dolayısıyla bir çok yere gittim. Türkiye'de gitmediğim şehir kalmadı. Avrupa, Amerika kıtalarının çoğu ülkesine gittim. Gitmediğim 4-5 küçük ülke kalmıştır.

0|0
    0|0
  • Almanya, isvicire, italya, macaristan, bulgaristan, romanya, sirbistan, makadonya, hirvatistan, bosna, yunanistan, slowakya, slowanya

0|0
    0|0
  • İstanbul doğduğum ve doyduğum şehir..
    bursa,
    uludağ,
    İzmir ,
    muğla,
    fethiye,
    bodrum,
    Marmaris,
    kaş,
    kemer,
    side,
    alanya,
    Antalya,
    eğirdir,
    afyon,
    Kapadokya,
    Nevşehir.
    konya,
    Gelibolu,
    izmit,
    sapanca... mardin ve nemrutu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Turkiyede 62 sehir gezdim.
    Cek cunhuriyeti fransa ispanya italya romanya almanya estonya isvicre avusturya hollanda kanada irak nahcivan gurcistan azerbaycan

0|0
    0|0
  • Türkiye'de 38 ile gittim ilginç olan İstanbul ve İzmir'i görememiş olmam (: Amsterdam ( İngiltere), Paris (Fransa), Soçi (Rusya)'ya gittim. Norveç'e gidip Fiyortları görmek isterdim en çok. Birde Portekiz...

0|0
    0|0
  • Edirne
    İstanbul
    Çanakkale
    Balıkesir
    İzmit
    Bursa
    Isparta
    Aydın
    Manisa
    İzmir
    Eskişehir
    Afyon
    Ankara
    Nevşehir
    Kayseri
    Antalya
    Mersin

0|0
    0|0
  • güney afrika-madakaskar-azerbeycan-ermenistan-gürcistan-rusya- mekke-medine-filipinler-kosova
    Trkiyeninde neredeyse her yerini dolaştım

0|0
    0|0
  • ingiltereye ve maltaya gittim, aydın, muğla, antalya, bodrum, İzmir , eskişehir, çanakkaleyi dolaştım en çok merak ettiğim yer kanada sebebi insanları gerçekten dedikleri kadar karakterlimi diye...

0|0
    0|0
  • Macaristan, avusturya, sirbistan, yunanistan, bulgaristan, makedonya, slovakya... Gezdik iste be kardo..
    Bu sene (yani 2015) bursa'ya belki.. Izmir'de bu sene sart tabii :)

0|0
    0|0
  • Fransa , Almanya , Kanada , Amerika , Polonya (şuan bulunduğum yer)
    Ankara'nın doğusuna hiç geçmedim malesef batıyı gezdim ve şu an gitmek istediğim yer TÜRKİYE iple çekiyorum resmen :)

0|0
    0|0
  • Konya Kütahya Giresun Trabzon Gümüşhane Erzurum Bayburt Çankırı Ankara Samsun Adıyaman 😉 İstanbul mekan😉

0|0
    0|0
  • tüm türkiyeyı gezmek isterdım. ayrica almanya en basta. sonra diğerleri.

0|0
    0|0
  • Çok fazla gzmedim.

0|0
    0|0
  • İzmir , Aydın , Manisa , Balıkesir , Muğla , Çorum , Amasya , Kayseri , Nevşehir , İstanbul , Kocaeli , yozgat , samsun , denizli , Afyon Ülke ise Yunanistan :)))

0|0
    0|0
  • Bodrum ızmir tüm karadeniz her ülkeye gitmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Kendim Orduluyum.. Konya, Bursa, Amasya şehirlerini gezdim.. En çok gitmek istediğim yer Madrid

0|0
    0|0
  • makedonyada 2 yıl yüksek lisans yaptım. sonra kosova önce sırbistan önce hırvatistan sonra bosna hersek sonra budapeşte sonra bulgaristan. hep gezdim. türkiyede gitmediğim 5 il kaldı. kaşifim l. n ben.

0|0
    0|0
  • Japonya Tokyo.

0|0
    0|0
  • Türkiye de 12 şehir gezdim yurt dışı olarak ilk hedefin hindistan sonrası Allah kerim ;)

0|0
    0|0
  • Doğu ve Güneydoğu bölgesinin %80 gittim batıda Bursa İstanbul :) İzmir Yerleşmeyi düşündüğüm Tek memleket.

0|0
    0|0
  • Adana - Mersin - Antalya - Gaziantep - Osmaniye ; Bu şehirleri gezdim aslında yurt dışında gözüm pek yok Karadeniz gibi bir ormanı yeşili bol bir yerde olmayı isterdim ama yurt dışı olarak Las Vegas ve Uruguay :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...