Nokia symbian'ın kötü tarafları nelerdir?

Nokia yeni-yeni çıkıyor Symbian'dan. Peki Symbian'ın kötü yanları nelerdir? Neden Nokia'nın modası geçti? Yeni dokumatik ekranlı Nokia'lar nasıl?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• nokia 603 te symbian belle kullandı nokia telefonu inceledim gayet kullanışlı geldi bana ben hala nokiadan tarafım tamam piyasaya kaliteli telefonlar sürüldü ama nokia yaptı mı da yapıyor yani.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tekrar hoşgeldin symbian tuşlu telefonlarda iyiydi az önceki soruna istinaden yazdım.6300 vs gibi.uygulama güncelleme stabilite açısından symbian dokunmatik telefonlara tam entegre edilemedi.ayrıca windows mobile ve meego gibi sistemleri kullandı nokia.fakat android linux ve ios ise unix tabanlı zaten bu işletim sistemlerini az çok bilen bu sistemlerin ne kadar iyi olduğunuda bilir.windows ise mobil işletim sistemlerinden vazgeçmeli.htc hd2 windows işletim sistemi vardı android kurdular telefon mükemmel oldu.nokia n9 a da bir ara android uygulandığı haberini okumuştum.android linux gibi serbest bir işletim sistemi vede güzel yinede tabi google play store daki çöp uygulamaları ve google bilgi toplamasınıda saymazsak.

0|0
    0|0
    • hoş bulduk :) bence yeni bir işletim sistemi güzel olur iPhone - Apple, Samsung - Android, Nokia - ...

• Ama son yıllar, PC'de Asus (Tayvan) HP'yi geride bırakıyor

• apple ve dell amerikada çok kullanılan pc ler amerikan filmlerini izlediğinde bile bunları görebilirsin.asus hp den kat kat iyidir hem laptop hemde anakart olarak.

Kızlar Ne Diyor 2

• blmem iphone dha cazip gbi

0|0
    0|0
    • iphone dan ziyade cazip olan işletim sistemi ios o sistem o telefonda olmasa çin mallarından farkı olmaz.

• ya benim çok bilgim yok vitrinine gdenlerdenm

• kişiselletişmede ios pek iyi değil çünkü güvenliği çok fazla vede stabilite zaten iphone özel bu yüzden alabilirsin.yok ben müzik sesi duvar kağıdını değiştirmek isterim dersen o zaman malesef biraz zor.

• Bilmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...