Uygulamakta olduğunuz veya uyguladığınız bir diyet programı var mı?

Benim boyum 1 55 kilom 50. Aslında çok fazlalığım yok bölgesel yağlanma var göbek bölgesinde. Bir de bacaklarımın üst kısmı biraz kalın. O göbeği yok etmek istiyorum ve bacaklarım da incelse fena olmaz. 45 kiloya düşsem yeter uyguladığınız ve sonuç aldığınız bi diyet veya önerebilceğiniz bir spor hareketi var mı ? ( yaşadığım yerde spor salonu yok , lise 3 öğrencisiyim zayıflama hapı falana alıcak para da yok :D )

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflama hapı sakın! Diyet ne ki az ye ;) ama ille istiyorum diyorsan. Yeşilelma.com ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zayıflama hapından uzak dur kilon ideal biraz spor yap zayıflasan da tahminen ayva köpeklisin bir yere kaybolmaz o yine duracaktır ne zannediyorsun 5 kilo verince karnından ve basenlerinden mı vereceğini sadece saniyorsun

0|0
    0|0
    • hayır o ayrı zaten , göbek meselesi. Kilo boya göre ideal değil de ondan. Göbek ve basen için spor lazım biliyorum.

• Bu işler sorarak olmazzz..Doktorlar ve dietisyenler var..Aile hekimleri bu konuda yardımcı olur...Her devlet hastanesinde mutlak dietçiler var...Bırakın bu kulaktan dolma işleri..:(Sonu hüsran olur...

0|0
    0|0
    • diyetisyenler benim yaşa diyet vermiyor senin bişeyin yok deyip yolluyor , sallamıyorlar anlayacağın :)

• Kararlıysan diyeceğim ama kararlı görünüyorsun.Aç kalmadan sağlıklı bir yöntemle kilo kontrolünü önerebilirim.

0|0
    0|0
  • Göbek eritme programını uyguluyorum. Aç felan kalmıyorum ama yediklerim daha hafif şeyler oldu. Koşu ve mekik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zyıflama hapı kullanma sakın!

dıyet programı uygulama bunlar çok sınır bozucu ve saglıksız..

yedıklerının yarısnı yemeye çalış.. yavaş yavaş mıktarı azalt...

Kepek ekmegıne başla beyaz ekmek kullanma..

Şunlara dıkkat et lop yurmurta tok tutar. Ve cacık tuketmeye çalış..

Kızartma yeme hamur işi aburcuburdan uzaklaş..

Bol bol netten bulacagın çeşıtlı spor hareketlerını yap..

Ve ıp atla .. Ip atlemak gerçekten hem kasları çalıştıryor hem yag erıtıyor hem vucuda şekıl verıyor..

0|0
    0|0
  • fazla kilon yok kflex i öneririm çok etkili oluyor göbek ve baldır ları şekle sokmak için de plates hareketlerini dene düzenli yapıldığın da sonuç çok iyi

0|0
    0|0
  • Valla ben şunu uyguladım 3 kilo verdim 2 haftada ne derece iyi bilmem :D

Sabhaları okula giderken limonlu su içip yanında muz,elma ne varsa evde meyve 1 tane ondan yiyordum ve pirinç pilavını kesmistm çorbayla beraberde ekmek yemedim :D

0|0
    0|0
    • yemek yiyodun demi ? :D sebze yiyomuydun peki akşam yemeği falan , öğlen acıkmıyomuydun ?

• Bilemiyorum artık nasıl ama rastlamadım başka :D

Bir de şey var eğer gerçekten kararlıysan vermeye egzersizler var internette onlardan da faydalanablirsin :)

• valla ben hep kararlıyım ama düzenim yok , akşamüstü uyanıyorum nerdeyse sonra aşağı in gez ,e akşam deli gibi acık gece de internete takıl. Nerde spor nerde bakım :D

• bölgesel yaglanma varsa diyet yaptıgında verdiğin kilolar direk istedigin yerlerden gitmeyecegi için tatmin olmayacaksın bence, en iyis düzenli olarak spor ve beslenme biraz dikkat

0|0
    0|0
  • Hap falan alma zaten.. bir işe yaramaz.

metobolızmayı hızlandırıcak çaylar var onlardan iç tuvalete çıkarır..

ayrıca her sabah akşam mekik çek..

mekik çekmessen ne kadar zayıflarsan zayıfla göbek sarkık durur.

0|0
    0|0
  • Sabah güzel kahvaltı ( Poğaca falan yeme sakın) Acıkınca meyve. Öğlen zeytinyağlı. Arada 4 ceviz. Akşam et yemeği salata ya da yoğurt. Gece acıkırsan meyve. Bol su. Her öğün bir dilim ekmek. Hergün bir saat tempolu yürüyüş ya da yarım saat koş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...