Böyle bir karın için?

Bu kadının karını kaslı mı yoksa fit bir karın mı? Bir de böyle bir karına sahip olmak için sadece karına yönelik mi yoksa tüm vücuda yönelik cardio, trambolin vs mi yapmak daha yararlı olur? Ve bu kadının yağ oranı % kaçtır?
http://hizliresim.com/12dNq1

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• %15-17.
    ikisini de yapmalısın. hem yağ yakmak için cardio hem de sıkılaşmak ve kas kuvveti için egzersiz.
    ayrıca kadın fit karnı da kaslı.

1|0
    0|0
    • benim %12 yağ oranım var ama gene de bu kadar fit durmuyor spor da yapıyorum, kaslarım hiç belirgin değil..

• gerçekten %12 isen, ki bence bu bir kadın için düşük, cardioyu tamamen bırakıp kas kütlesini büyütecek egzersizlere başlamalısın.

Erkekler Ne Diyor 10

• karın kaslarının belirginliğini mutfakta yapabilirsin buda az karbonhidratlı kalorisiz ve yağ yakıcı besinler tüketmelisin. ve cardio ile karın kası egzersizleri aynı zamanda yapılmaz cardio ile yağlar öncesinde vücuttan yakılarak atılır belirli bir zaman sonra karın egzersizlerine girilir yani defisnasyon diye tabir ettiğimizdir. ve bu doğal olması maalesef mümkün değil gıda takviyesi supplement kullanman gerekir tavsiyem multipower 20^lik ampül L-cartine kullan bu dediklerime uyarsan istediğin tür değişim kaçınılmaz olur

0|0
    0|0
    • takviye kullanmazsam istediğime ulaşamaz miyim yani?

• Hayır asla mümkün olmaz

• ben doğal olmasından yanayim ya :/ teşekkürler

• Yağ oranı % 10 un altındadır

0|0
    0|0
  • Kadının karnı kaslı onu görüyorum. Ayrıca bölgesel çalışma. Tüm vücut için komple kardiyo ve fitness a gir.

0|0
    0|0
  • Kardiyo artı tüm karin hareketleri yapar yediginede dikkat edersen daha iyi olursun. Simdi ki halini bilmiyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Fit olun yeter yaa kas kızlara yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Tam ideal karın. Spordan once beslenmeye önem vermelisin. Yağ oranı % 10 nun altındadır. Karın kası mutfakta yapılır.

0|0
    0|0
    • benim ki %12 falan biraz daha düşürmem mi lazım yani?

• Fazla değil yağ oranın. Beslenme ve sporun yanında duzenli uykuya da önem ver.

• % 8-9 gibi vücut yağ oranı var ayrıca vücudu mükemmel karın kası için bölgesel değil vücuda yönelik kardiyo yapman ve beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Tüm vücuda yönelik yapmak daha yararlı bölgesel yağı yakmanın çözümü yok malesef.

0|0
    0|0
  • kırılır bu (((((: ne böyle..

0|0
    0|0
  • O karına sahip olmak için bayağı bir diyet yapıpı, salona gitmen gerekiyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tüm vücuda yönelik cardio öneririm

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...