• Sor
  • Bence

Erkekler güçlü kadın mı sever?

güçlü kadın derken yani acısını, problemini belli etmeyen kadınlar olur ya...her şeyi kendi kendine halleder erkeğin karşısına sorunlarla ve... Daha Fazla

En İyi Görüş

• zayıf yapılı erkekler güçlü kadın ister kadın güçsüz olsa bile güçlendirirgüçlü erkekler zayıf kadın ister kadın güçlü olsa bile çaktırmadan indirir...

• yooo

• ha ha değişik bir yaklaşım olmus ;)

• aynen öyle olur

Erkekler Ne Diyor 26

• güçlüden ziyade hayatla savaşabilen bi savaşçı kadın hiç fena olmazdı

• gçlü nerede nasıl davranacağını bilen en kötü durumlarda bile eli ayağına dolaşmayan, kocası onu boşadığında sap gibi ortada kalmayan, tuvalete tek başına giden, toplumda ortada sırıtmayan, eğitimli, kültürlü, bakımlı ve kadınsı,seksin ne demek olduğunu bilen güçlü kadın budur, bu kadını severim işte

• Bu anlattığın ilişkinin seyrine, karşındaki erkeğin beklentisine göre değişir. Ben partnerim ne hissediyorsa, ne problem yaşıyorsa benimle paylaşsın, birlikte çözmek için çaba gösterelim isterim.

• ben aşırı güçlü kadını sevmem

• öyle bi kadın varsa gelsin erkeğim olsun :D

• hayır asla sevmem. Eğer o sorunlarını bana anlatmıyorsa, o zaman beni sevmiyor diye düşünürüm

• güçlü degılde oturaklı bırde şehvetli

• ben zayıf kadın isterim ama böyle mızmız olmasın da ne biliyim masum olsun böyle bana bakarken gözlerine dalıp gidebileyim..zaten erkegin hoşuna gider kadının kendisine sıgınması,onun korunması altına girmesi erkegin duygularını kabartır...

• Ben o şunu ister bu bunu ister diyerek biçimlendirme yapmayacağım, veyahutta kötüleme diyelim. Kendimden örnek vermek gerekirse bu anlamda güçlü olmayan bir kadın isterim. Benden hiçbirşey saklamayacak dolayısıyla ben de ondan. Herşeyi birlikte yaşayacağız. Ve başımız asla eğilmeyecek. Kendi dünyamızı kendimiz kuracağız ve bu dünyada önünde duramayacağımız birşey olmayacak

• ewet güclü olsn isterler ona yeri geldi mi kızabileck yeri geldimi tokat atabileck dürst kızları isterler.ve bence erkekler her kızla cıkar yeterki kız cıvık ,gevşek olmasın.iyi geceler

• niye sevsinki maçamı çıkıcak .

• no need güç. güç olacaksa o da karakterdir arkadaş.

• güçlüden ziyade cesaretli olsun isterim ben

• bu güçlü kadın 10-15 güne bir aciz miş gibi ;D yaparsa ölürüm ona ben

• Kadınında erkeğinde dirayetli olanı makbuldür bende!İllaki her insan zorluklarla başa çıkarken kendini güçsüz hisseder ama güçsüzlüğü kabullenmek acizlikten başka bir şey değildir kadınında erkeğinde acizinden nefret ederim!

• Offf güçlü kadın güçsüz kadın yok öyle yok böyle ... yav normali yok mu bunun arkideş !

• o zaman benden ne farkı kaldı?

• Bi defa güçlü kadın tanımı sizin yazdıklarınız ile alakası yok.Aklında böyle bir güçlü kadın tanımı varsa degiştirmelisn.

• sorunu kendin cevaplamışsın bizler doğal kızları severiz, doğal olanı yaparsanız bu hoşumuza gider, sevdiğini tavlamak için böyle şeyler yapacaksın, kapalı kutu ile hiçbir erkek çıkmak istemez, kızlar daha çok duygularını belli etmeli, erkek buna karşılık vermesede içinden mutlu olur ve kıza karşı daha olumlu duygular hisseder. bilinç altımızda erkek koruyucudur, kadınsa korunur. sence bir erkek aşırı duygusal olsa, ya ben korkarım sen bana yardım et diye kız arkadaşına yanaşsa hoş olur mu :D zaten doğamız gereği davranışlarımız birbirini tamamlayıcı dırımda sen doğal ol kazanan ol ;)

• Kadın dediğin biraz güçsüz olmalı ama mıymıntı elinden iş gelmeyen yapabilirsin dediğinde tırsan tip olmamalı.Erkeğe her zaman kendini iyi hissettirmeli ki bağlılık olsun mutlu bir erkek aldatmaz.

• Kolay olmalı

• akıllı kadınları severiz ama bizden akıllı olmıcak fazla

• ben sevmem panpa hatun dediğine ben destek olamıycaksam herşeyde kendi başının çaresne bakacaksa kendimi eksik gereksiz hissederim ne biliyim destek olmalıyım kollamalıyım yanında olabilmeliyim.

• ikisi de değil.. bazı kadınlar var çocuk sürekli ağlar heemn kocasını arar napıym diye.. hiç bi problemi tek başına çözemez.. kadın güçlü olsun nerde ne yapacağını bilsin ama hayatını sanki tek başına yaşıyormuş gibi de davranmasın.. eşini hayatından soyutlamasın sorunlarını paylaşsın.. ağlayabilir ama sulugöz olmasın

• cok guclu olsun sabaha kadar dovsun beni

Kızlar Ne Diyor 4

• güçlü kadını kaldıramayacak kadar zayıf zeki kadından korkacak kadar aptal erkekler var.

• bence kesinlikle güçlü kadınlardan hoşlanırlar

• hayır bence saDık

• erkekler zayıf kadın ıster, bunu masallarda mıtlerde bıle gorebılırsın. guclu erkek ve fakır guzel zayıf kırılgan kız vardır hep.guclu kadınlar ıse cadı büyücü olarak gosterılır.cunkı gunumuze kadar gelmıs olan masalların cogu ataerkıl zıhnıyetlı olanlardır. Zayıf kadından kastım mızmız her ısı erkege yaptıran cıtkırıldım degıl ama. becerıklı olcaksın asla erkege yük olmayacaksın ana sevgılı hızmetcı danscı aşcı dost hersey olacaksın ama erkegın egosuna zarar vermeden itinalı bı alcakgonullulukle yapacaksın bu işi. Mesele erkegın egosu ıste yoksa hayatta tek basınasındır. benım sevgılım de hep guclu kadın ıtıcıdır der ama bı kere zayıf naif kız olsam hemen canı sıkılır ustesınden gelemez sorunların.:)

Yükleniyor...