Spor Toto Süper Ligde 4 futbolcudan En İyi Transfer Sizce Kim? hangisinin performansı bekleneni verdi?

Ligimize yeni katılan Bu Dört Futbolcudan birini transfer etmek isteseniz hangi oyuncuyu alırdınız? ve hangi oyuncunun performansını beğendiniz?

• Demba Ba
    A seç
  • Óscar Cardozo
    B seç
  • Diego Ribas
    C seç
  • Goran Pandev
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Demba Ba ve Óscar Cardozo yarısıyor gibi :)
Sizce Bu Sezon Spor Toto Süper Lig 'de Gol Kralı Kim Olur? adlı anketimize katılırsanız sevinirim :)
www.kizlarsoruyor.com/.../q2258349-sizce-bu-sezon-spor-toto-super-lig-de-gol-krali-kim-olur
ve
Derbiyi Sizce Kim Alır?
www.kizlarsoruyor.com/.../q2255260-derbiyi-sizce-kim-alir

Aynı zamanda Alttaki anketede katılımlarınızı bekliyorum..
Ks de en çok hangi taraftarlar var adlı bir anket :)
www.kizlarsoruyor.com/.../q2249382-hangi-takimi-destekliyorsunuz-ks-tribunuu
...

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• Diego Ribas ve Goran Pandev Süper Ligte izleme şansına tam olarak sahip olmadığımız oyuncular.

Beşiktaş'ımda geçen sene son vuruşlarda sıkıntı vardı Ba ve Cenk saolsun o sorun halledildi. Cardozo şıklardan onunla yarışabilecek tek isim. Ba dedim.

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Cardozo

her maçta gol atıyor diego olsun isterdim kalitesi tartışılmaz zaten ama ilerki zamanlarda katkı yapar elbet <3

0|1
    0|1
  • sneijderi unuttun mu

0|0
    0|0
  • Diego Ribas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben Galatasaraya Cardozoyu isterdim açıkcası. Ba da çok iyi transfer Beşiktaş içn. C ve D şıkkı fiyasko. Bir an için Ba nın Trabzonda Cardozonun Beşiktaşta olduğunu düşünelim bu sefer roller değişecekti hatta Trabzonda oynamasına rağmen golde iyi bir sayıda Cardozo Beşiktaşta veya Galatasarayda olsa gol krallığının en büyük adayı olur ve herkes onu konuşur ben Cardozoyu isterim GS de.

0|1
    1|0
  • Tabi ki DemBaba

1|1
    0|0
  • Diego Ribas, asist sıralamasında Tolga Zenginin bile gerisinde kaldı. Pandev süper ligden bir takima gol atamadi sanirim. Cardozo iyi transfer. Demba Ba aralarinda en iyi transfer. Gerek avrupa kupalarinda gerekse ligde daha az maç oynamasina rağmen daha çok gol atti. Bu arada Beşiktaşin transfer edipte katki alamadiği bir transfer de yok.

1|1
    0|0
  • Diegopandev ve cardozo beklenileni veremedi.. cevabım demba ba :D ama o da sezon içinde sürekli sakatlanıcaktır 3 hafta da 4 gol atar 2 hafta sakatlanır böyle de bir durumu var onu da demeden geçemiycem :D

0|1
    0|1
    • Allah korusun yaa. Sakatlanmaz inşallah..

• yani chelsea ve newcastle da da böyleydi.. o yüzden diyorum ama sakatlanmasın tabi... iyi topçu..

• ba ba mız var bizim dem baba
    sen siyah biz beyaz
    cardoza nasıl her çaçta golmü atıyor
    hangi ligi izliyorsun acaba
    sosa var orada unutulmuş
    töre var gökhan olanından
    yaaa pandev balçı ova maçımıydı oo ben de olsam goll atarım o maçta
    Diego Ribas iiyidii ama artım şimdi değil vasatttt sen iiisi mi sat

0|1
    0|0
  • Demba BA geldiği günden beri farkını yarattı sonra Oscar Cardozo geçte olsa açıldı çok iyi futbolcu.

1|2
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ama tartışmamız Demba ba.

1|2
    0|1
  • Gekas falan ekleseydin ankete belki kapışırdı Demba ba ile. :)

1|1
    0|1
    • yeni tranferleri yazdım kardesım ya :) kapısırdı valla

• Cardozo daha iyi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...