Emre Çolakmı Gökhan Töremi?

Ben cevabını bilsem de bir arkadaşımın gözüne bunu sokmak için yardımlarınızı istiyorum :))

Teşekkürler...

• Gökhan TÖRE
    75% (6)50% (10)57% (16)Oy Ver
  • Emre ÇOLAK
    25% (2)50% (10)43% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruyu Futbol anlamında sordum, farklı yerlere çekilmemesi dileklerimle.
Yorumlarınız için teşekkürler, umarım 2 yıldızımızda yarın akşam oynanacak Derbide mükemmel bir futbol ortaya koyar. İyi olan kazansın, dostluk kazansın. Tribünde görüşmek üzere.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece Gökhanın Türkiyede oynamaya başladığı 2013-2014 ve hala devam etmekte olan 2014-2015 sezonunun istatistiklerini yazıyorum.

Emre Çolak 32 maç 2 gol asist yok

Gökhan Töre 54 maç 10 gol 14 asist

Daha fazla bir şey yazmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

0|3
    0|2
  • Colak

0|2
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Neden Çolak peki? :)

• Yargisiz infaz? O olayi 1. Agizdan dinlemis biri olarak hic de yargisiz infaz olmuyor :) iyi aksamlar

• Fatih Hoca'nın açıklamasını bende bizzat dinlemiş biri olarak Gökhanın pişmanlığını, sonradan gösterdiği çabayı, iyi niyeti görmezden gelmeye "yargısız infaz" derim. Emre iyi çocuktur ama dediğim gibi konu futbolla alakalı olunca "ayırt edemiyor/anlayamıyor olmanı" anlıyorum. İyi akşamlar.

• Gökhan Töre
    çok iyi futbolcu fenerbahçeye gelmesini istediğim sezon sonu ne yapıp edip almalıyız

1|2
    1|2
  • tartışması bile olmaz gökhan töre tabii ki

1|2
    0|1
  • emre çolak

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu iki oyuncuyu karşılaştırmak bile Töre ye hakarettir
    Millet Töre ye kotu diyebilmek için saha içi performansına değil saha dışına bakıyor

0|1
    0|1
    • Niye hakaret olsun Allah aşkına. ?
      Emredeki yetenek ne gökhanda var nede başkasında.

• apranax gerekli gereksiz yorumlar yapıyor sataşmaktan başka birşey yapmıyordu dikkatli dinlediysen beni ben sadece yorumda bulunuyorum sana

• peki eyvallah

• Emre çolak demeyenlerin futbol bilgisinin kısıtlı olduğu kanısındayım.

Emre çolaktaki teknik ve yetenek kimsede yok.

Eğer slaklık etmeyip kendini geliştirseydi şu an Türkiyenin en iyi oyuncusu olurdu.

Hızlı ve çok çabuk adam eksiltebilen bir anda 2-3 kişi arasından çıkabilen bir oyuncu daha yoktur.

Gel gör ki emre hem kendini bitirdi hemde Galatasaray emreyi bitirdi.

0|0
    0|1
    • Kardeşim taraflı bakiyorsun eğer emre gokhandan iyi diyorsan sana diyecek laf yok. Ayrıca apranaxa diyordun ama sende nerdeyse tüm yorumlarimin altına yaziyorsun ne is anlamadım:)

• Ben zaten hakaret etmedigin ve saygılı yazdigin için değer verip cevap veriyorum yani hakaret konusunda sıkıntı yok

• İddia ediyorum emre çolak daki bilek ve teknik süperlig de 1 2 oyuncuda vardır onlarda biris gökhan töre değil bir kere emre klas hareketlerle rakibini ekarte eder gökhan hızını kullanır yani bunu daha iyi açıklamak gerekirse gökhan hız 80 tek 30 emre hız 65 tek 90 yani emre bence iyi bir sistemde çok başarılı olur istatistik veren arkadaşlar emre çolak o sezonlarda sürekli forma giymedi bunu göz önüne alın

0|1
    2|0
    • Totalde 120 küsür maçta 11 gol atmış Emre. Gökhan bu sayıyı yarısından az maçta tutturmuş. Bu istatistik dikkate değer. Açıkçası Gökhanın gerçekten hızlı olduğunu düşünmüyorum, koşu şekli onu hızlı gösteriyor olabilir.

• emrenın oynadıgı mevkı geregi zaten gole gökhan kadar yakın degil gökhan genelde 4 3 3 gibi bir sistemin ileri 3 lüsünde oynuyor emre terim donemınde 4 4 2 nın solunda oynatıldı bu açıdan istetistiklere göre yargılamak bence acımasızca olur emre eğer sneijder geldikten sonra kesilmeseydi çok daha başarılı olabilirdi birde italyanlardaki fizik takıntısı adamın 1 sezonunu yedi ben teknik direktör olsam emreyi forvet arkasında görmeyi çok isterim gökhan da olsun isterim ama tek birisini seç derseniz emre derim :D

• İkiside iyi beğendiğim futbolcular.

0|1
    1|0
  • cevabı biliyorsun demek

0|2
    0|0
    • Bir Beşiktaşlı olmamın etkisinde kalmadan söyleyebilirim ki; "Gökhan Töre". Teşekkür ederim :)

• Galatasaraylı olarak futbol bakımından Gökhan töre. İnsanlık adamlık bakımından emre çolak. Gökhan adam değil

1|1
    3|0
    • Karakter bakımından açıkçası ikisine de pek bir şey demiyorum, çünkü bildiğin üzere onlardan önce eleştirilmesi gereken çok insan var Türk futbolunda. Yönetici, Hakem, Sporcu vs. Teşekkür ederim :)
      Bence Töre'den önce Çalhanoğlu ve Toprak eleştirilmeli. Sahte sakatlık raporlarıyla MT'ye gelmediler, Fatih Hoca bizzat söylemişti.

• Keşke öyle olsa. Belkide hiç konuşmadığın bir insana adam değil diyebiliyor olmana şaşırıyorum. Ahmet Çakar hocam sizmisiniz? :D

• Tamam kardeşim sen git konuş sohbet et selamımı söyle hepsine locanda takıl boşver buraları. Sana göre değil. Git canlı yayınlara katıl.

• emre çolak mı? hahahahahahaa

1|2
    0|0
  • bu sorumu gökhan töre tabiki tartışmasız

0|1
    0|0
  • Töre ingiliz alt yapi egitimi aldi ancak disiplini biraz zayif bir cocuk
    Emre ise son donemlerde sans verilmesede verildiginde yetenegi olan bir oyuncu
    Bence ikisininde artisi eksisi var

0|0
    0|0
  • Her yönden Emre Çolak hem oyunculuk ve teknik olarak hemde kişilik olarak.. Gökhan töre tam bir terörist aslında öyle adamları ülkeye almamak lazım aslında çok daha ağır şeyler söylemek lazım da neyse

0|0
    1|1
  • emre çolak ın 40 fırın ekmek yemesi lazım

0|1
    0|1
  • gökhan töre

1|1
    0|0
  • Izzet altinmese

0|0
    0|1
  • Kiyaslanamaz bile gokhan tore

1|0
    0|0
  • emre çolak artis değil gökhan yılda 3 maç oynar emre her mac oynar yeterkı sans verılsın

0|0
    1|0
    • İzlermisin bilmem ama ben genel olarak 4 büyüklerin tüm maçlarını izlerim (Lig, Kupa, Avrupa, Hazırlık). Yani yılda 200'den fazla sadece 4 büyüklere ait maçları takip ediyorum. Tarafsızca şunu söylemeliyim (+8 senelik bir futbolcu olarak); Töre akıllı bir futbolcu değil ama buna rağmen Emre kardeşimden daha çok maçta oynar, %95 olarakta performansı altta kalmaz demem gerekiyor.

• emre yeteneklı ve artıs degıl gokhan ole deıl ıste

• Dostum okudunmu bilmiyorum ben futbol anlamında soruyorum ve sana uzunca anlattım arada ki farkı. Emre daha iyi futbolcu diyorsunda aramızda ki tek fark, onun ailesi ona futbol için destek oldu, bizim ailemiz engel oldu. Ayağımızda top diye oynadığımız adam (ki benden 2 yaş büyük), yetenekli demene gülerim. Ama şanslıdır, bunu desteklerim.

Yükleniyor...