Önce ayrıldım şimdi de yusuf yusuf :S

sevgilimin facesindeki bütün eski mesajları dün gece sebepsizce okudum. aptallık yaptım aslında, canımın yanıcağını bile bile neden okuduysam.. her neyse,sınıftan ordan burdan kız arkadaşlarıyla canımlı cicimli samimi konuşmuş. birde eski sevgilisinin (o kızdan nefret ettiğimi bile bile) en yakın kız arkadaşıyla konuşmuştu. tekrar sinirlerim tepeme çıktı sabah başladık bu konuyu tartışmaya saydım sövdüm sen nasıl bi insansınki benimle beraber olduğun halde eski sevgilinin en yakın arkadaşıyla muhabbet edersin dedim. oda dediki sadece konuştum çıkmadım geçmişi daha yeni mi açıyosun sana yapılcak açıklamam yok dedi. bi açıklama yapmadı.sinirden ellerim titiriyodu artık. ağzımdan biden şu sözler çıktı 'buraya kadar artık sabrım tükendi sen şerefsizliğinin açıklamasını yapamıyosun doğru haklısın, ama gerçekten kib. sana isteidğin kadar izin bensizlik nasıl biraz değerimi anlaman için izin veriyorum.ama bana sakın adam olmadan dönme dedim vee zararlı çıktım. vay efendim ben neden bitti demişim! anında şifresini değişip ilişkisi yok yaptı bide mesaj çaktı bundan sonra asla geri dönüşü yok sen bu işi çocuk oyuncağı yaptın falanda felan sonra ben tutuştum tabi biraz knuştuk sonra ben çıkıyorum işim var dedi 2saattir böyle bekliyorum. bide mesaj attım ben sana seni bırakmam bırakmanada izin vermem demedim mi ,senin ilişkin yok değil sen nişanlısın bi daha o şifren değişmezse iyi olur felan dedim kısaca gönlünü alabilmek için . sizce ne yapmalıyım barışması için.. yada hangimiz suçluyuz ben gerçekten anlamadımda.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ben o amcanın yerinde olsam asla dönmezdim nedemek benden habersiz mesajılarımın okunması hadi hiçbirşey bitirmese "ğzımdan biden şu sözler çıktı 'buraya kadar artık sabrım tükendi sen şerefsizliğinin açıklamasını yapamıyosun doğru haklısın..." bu bitirir elemana hak verdim tanısam sırtını sıvazlar yürü be koçum derim doğruya doğru

0|0
    1|0
  • o kadar artislik yapıp tutuştuysan o senin mallığın demiyim de kırılma yani madem bi tarafın tutuşçak neden o kdar artislik yapıyosun ki

0|0
    0|0
  • Çocuk sonuna kadar haklı. Kaybetmekten korkmayan kazanır her zaman.

0|0
    0|0
    • erkek değilmisiniz işte, biz bi erkekle samimi konuşsak kötüyüz siz konuşsanız sadece arkadaşsınız ..

• ee bazen hakedıyorsunuz valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• samimi konuşmalar için mi yaktın ilişkini? bir de şu güvensiz davranıp face ye girmeleri filan hiç doğru bulmuyorum ben tamamen ergence bir davranış.. birbirinizin hayatını bu derece kısıtlarsanız bir gün biriniz isyan ederdi zaten. neyse sağlık olsun gelecek güzel günlere de geçmişe takılı kalma

1|1
    0|0
  • tıpkısını bende yaşadım. ve o konuştuğu eski sevgilisine. onun bi sevgilisi var bi daha mesaj atma s**tir git yazdım. sorun çözüldü.

0|0
    0|0
  • çok saçmaaa! daha seninle başladıgı ilk gunden hepsini silmeliydi ya da senin tepkini belli edip rahatsız oldugunu dile getirmen gerkti.senin için onları silemiyor mu? silmiyorsa vardırr bi bağı hala eskiye..ben olsam bende ayrılırdım..yeni bi sayfa actıysa eskilerler bagının kopması gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...