Yüzmeyi öğrenmek zor mu?

Yüzmeyi öğrenmek zor mu yüzme bilenler yardımcı olur musunuz?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ben yuzmeye 8 yasinda basladim yuzmek kolay bir is degildir.. Bak suda birkere panik yapmayacaksin panik yaparsan batarsin sakin olmayaca calis ve nefes ayarin cok iyi olmali yuzmede nefes kontrolu cok onemlidir. cigerindeki havayi su icinde iyi ayarlaman lazim gelelim kulac atmaya kulac atarken ellerin dik ve parmak aralarin kapali olucak yani ellerini birlestiriceksin parmak aralarindan su kacirmayacak ote yandan su ustunde ayak kontrolu cok onemlidir ayagini su icerisinde cirpabilmen senin kollarinin yorulmasinida onleyecek ve gidebilecegin yere daha hizli ve daha fazla efor harcamadan gitmeni saglayacaktir daha fazla bilgi icin mesaj atabilirsin iyi aksamlar

0|0
    0|0
    • ben şu ana kadar spor yapmadım ya becerememe korkusu var bende

• 17 yaşındayım 1.65 60 kiloyum kısayım evet :/

• Evet kisasin ama kilona gore uygun kendinj gelistirebilirsin bir kursa yazil sanirim haftada 3 gun gidiceksin. Pazar gunleride kendin gidersin fazladan ogrenirsin yavas yavas

Erkekler Ne Diyor 15

• İki uç günde öğrettim zor değil

0|0
    0|0
  • ben kendi kendime öğrenmiştim küçüklüğümde. Yanlışlıkla kuma ellerim değecek şekilde yüzer gibi yaparken bir de baktım suda ilerliyorum.

0|0
    0|0
  • Eğitmenliğini yapmıştım. Aslında alanım fitness ama arkadaşım teknikleri vermişti birkaç özel ders vermiştim. Yaş ilerledikçe çok daha zor oluyor öğretmek mesela 2 öğrencim vardı 18-20 yaşlarında 2. derste yüzmeye başladılar birde 65 yaşında öğrencim vardı 8. derste abuk subuk bir biçimde yüzmeye başladı illallah dedirtti. Aslında olay sudan korkup kormadığın ve ne kadar çabuk adapte olacağınla ilgili.

0|0
    0|0
  • Hayır, hiçte zor değil.

0|0
    0|0
  • Yüzmek zor değilde ben dalmakta çok zorlanmıştım. Onu da geçen yıl çabalaya çabalaya öğrendim.

Burdan anlatmayla olmaz ama. Yanında bilen birisi olmalı.

0|0
    0|0
  • ben bilmiyodum arkadas beni havuza itti derin yere yuzme biliyo sandı beni bende o korkuyla cırpındım bir baktım yuzme biliyomusum :D

0|0
    0|0
  • zor değil üstelik çok istekliysen çabuk öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Hayır zor değil ben tek başıma kimsenin yardımı olmadan öğrendim sana tavsiyem önce havuza git ve boyunun geçmediği yerde önce vücudunu suya alıştır daha sora sırt üstü durmaya çalış ve gerisi zaten geliyor kulaç atmaya çalış inan dediklerimi yap rahat öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • açıkçası çok zor değil küçük yaşta öğrenmek daha kolay olsa da yaş kıyas değil. bu arada hem yüzücüyüm hem de antrenörlük yapıyorum emin ol +40 yaş grubumda ne insanlar öğreniyo

0|0
    0|0
  • yok kolay ben hemen öğrendim

0|0
    0|0
  • Heyecan yapmadığın sürece aynı gün öğrenmek senin elinde.

0|0
    0|0
  • Küçükken öğrenmesi daha kolay ileriki yaşlarda daha zor

0|0
    0|0
  • :D öğretirim istersen

0|0
    0|0
  • Sana bağlı..

0|0
    0|0
  • Yuzemeyen insanlar hep garibime gitmiştir yanlış anlamayın yargılamak değil asla. Şimdi bişey yapmana gerek yok korkmadan suyun ustune sırt uatu yatsan hiç biyerini hareket ettirmezsen bile batmazsın hatta batarsan gel beni döv. Öğrenmenin ilk aşaması korkuyu yenmek. Korkmadan gir ve sırt ustu yat suya bişey olmaz. Bir kere havuzda uyuyakalmıştım hatta :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en önemlisi korku ya eğer korkun yoksa 2 dakikanı ayır oldu bitti say :D

0|0
    0|0
  • hayır hiç zor değil az cesur ol

0|0
    0|0
  • evet zor ben daha öğrenemedim :(

0|0
    0|0