Takımlara verilen değer tutku hakkında ki görüşleriniz?

Takımlarımıza düşkünlüğümüz aşikâr. Ancak bu doğru mu? Şiddetle birlikte aynı kefeye koyup öyle mi bağlanmalıyız takımlarımıza? Takımlara Vermiş olduğumuz Değerler hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölüm varmış korku varmış
    Bu dünyanın sonu varmış
    Bizim için yoktur tasa
    Kalbimde sen yaşadıkça

Başarılar gelir geçer
    Asaletin bize yeter
    Deplasmanda Samiyen'de
    UltrAslan hep seninle

Galatasaray bir takımdan ötesi Aşk ve yaşama sevincidir.

0|1
    0|0
  • bir sevdadan vazgeçersek Allah belamizi versin diyecek kadar

1|0
    0|0
  • Belli sınırlar içerisinde Şiddete karşı olmakla beraber fanatik Galatasaray'lıyım. Terketmeyecek bir sevgili, çocukluk aşkı... :)

0|0
    0|0
    • Bende fanatik Fenerbahçeliyim. Babamın beni odadan odaya kovaladıgını biliyorum :D tabi bunlar işin şakası kaç insan yaralandı kaç kavga oldu ve daha birçok şey bu konu hakkında görüş almak için sormuştum :)

• Devlet meseleleri :D

• Ben takım tutmuyorum

1|0
    0|0
  • Sporda şiddet yok diyenleri anlamıyorum hangi sporda şiddet yok ki? :D

Ben Beşiktaşlıyım hayatımı Beşiktaş'a göre yaşıyorum ona göre ayak uyduruyorum =) .

0|0
    0|0
  • Aşk abi bu aşk aşk, kız arkadaşına nasıl aşık oluyorsan takıma da aşık oluyorsun, tribünlerde, statdan eve gelinceye kadar bağırmak, faranjit olurcasına bağırmak, 3 gün sesinin kısılması o gol anı, son düdük ya bunlar ayrı hisler tarifi yok :D

0|0
    0|0
  • Sahsen ben bir BEŞIKTAŞLI OLARAK bütün maclarini izlemeye gidiyorum isterse dünyanin diger ucu olsun

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin dünya çapında kupalar kazanmış tek takımı Galatasaraylıyım tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaraylı olduğum için söylemiyorum Galatasaray camiası bu ülkede en mütevazi spor kulübüdür.

0|1
    1|1
  • Galatasaray sevdamızın adı

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...