Sevgilinizin ailesiyle tanışmaya gittiğinizde, böyle bir aileyle karşılaşsaydınız ne yapardınız?

Sevgilinizin ailesiyle tanışmaya gittiğinizde, böyle bir aileyle karşılaşsaydınız ne yapardınız?

link

link

hahahahahahaha :D çok iyi ya :D lütfen izleyinnnn. ben daha önce izlemiştim ama yine izledim hala gülüyorum :D merak ediyorum böyle bir durum sizin başınıza gelseydi napardınız? :)) birde bunun sonradan şaka olduğunu öğrendiğinizde ne yapardınız? :)

ikinci videodaki çocuk tatlıymış ya :D yazık oldu ama inme iniyodu ikisinede :)))

• Aynen bende böyle yapardım diye düşünüyorum :)
    50% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • Bırakır giderdim kesinlikle bi dakka bile tahammül edemezdim
    50% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • O gün sabreder sonra sevgilimden ayrılırdım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O an sevgilimden ertesi gün ayrılacağıma emin olurdum ama şaka olduğunu öğrenince vazgeçerdim tabikide.tatlı bi anı olarak kalırdı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1.sini izledim şimdi ben olsam afedersiniz ama hakikaten yıkarım orayı çocuk mu var karşılarında.

0|0
    0|0
    • ama kızın anne babası ya saygılı olmaya çalışıyolar işte yazık vallahi ne korkmuş çocuklar bu arada ikinciyide izle derim cidden çok iyi :)

• tamam ailesi felan ama normal değiller ki ben gelemem böyle şeylere yıkarım orayı basar giderim çocukça şeyler bunlar neyse 2.syi de sonra izlerim :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...