Sevgilinizin ailesiyle tanışmaya gittiğinizde, böyle bir aileyle karşılaşsaydınız ne yapardınız?

Sevgilinizin ailesiyle tanışmaya gittiğinizde, böyle bir aileyle karşılaşsaydınız ne yapardınız?

link

link

hahahahahahaha :D çok iyi ya :D lütfen izleyinnnn. ben daha önce izlemiştim ama yine izledim hala gülüyorum :D merak ediyorum böyle bir durum sizin başınıza gelseydi napardınız? :)) birde bunun sonradan şaka olduğunu öğrendiğinizde ne yapardınız? :)

ikinci videodaki çocuk tatlıymış ya :D yazık oldu ama inme iniyodu ikisinede :)))

• Aynen bende böyle yapardım diye düşünüyorum :)
    A seç
  • Bırakır giderdim kesinlikle bi dakka bile tahammül edemezdim
    B seç
  • O gün sabreder sonra sevgilimden ayrılırdım
    C seç
  • O an sevgilimden ertesi gün ayrılacağıma emin olurdum ama şaka olduğunu öğrenince vazgeçerdim tabikide.tatlı bi anı olarak kalırdı
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• 1.sini izledim şimdi ben olsam afedersiniz ama hakikaten yıkarım orayı çocuk mu var karşılarında.

0|0
    0|0
    • ama kızın anne babası ya saygılı olmaya çalışıyolar işte yazık vallahi ne korkmuş çocuklar bu arada ikinciyide izle derim cidden çok iyi :)

• tamam ailesi felan ama normal değiller ki ben gelemem böyle şeylere yıkarım orayı basar giderim çocukça şeyler bunlar neyse 2.syi de sonra izlerim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ya şerefsiz bunlar harbiden.d cok ğis guluyorum bunlara .d ben olsam haince planlar yapardım.d

0|0
    0|0
  • inandırcı gelmiyor hiç bana

0|0
    0|0
  • Bi sn bile durmam küfreder çeker giderim.

0|0
    0|0
    • hadi ya..ama kız arkadaşının ailesi sonuçta..

• yani normal bi insan böyle yapar herhalde :)

• normal olmadığımı düşünüyodum ama bi kere de normal çıkmam sevindirici -_-

• mal gibi sus pus oturmam..

sevgilime saygımdan dövmem ama çeker giderimm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...