Erkeklerde sevdiğiniz parfümler neler?

Bir yerde okumuştum genelde kadınlar babalarına yakın kokuya sahip erkeklerden etkileniyormuş ama siz babanızın parfümünü yazmayın :)

Yıllardır kullandığım parfümlerimi vanilya ağırlıklı (daha çok kendim vanilya kokusuna bayıldığımdan) değiştirmeyi düşünüyorum.

Görüşlerinizi bekliyorum vanilya notalı olması şart değil...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• aaa gerçekten doğru bende babamın parfümü gibi parfümleri seviyorum.

ferah sportif deniz kokusu gibi gelen kokuları erkeklere çok yakıştırıyorum

bir su one million mı one billion mu herneyse o parfümden nefret ediyorum başımı çok ağrıtıyor ve midemi bulandırıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• pierre cardin revelation , first class , hugo boss

0|2
    0|0
  • batuhan söylemiyoki parfümünü.nasıl müthiş anlatamam.van milyın var o da herkese yakışmıyor. dershanedeki artvinli çocuğa yakışıyor ama bi geçiyo kantinde yanımızdan ,o tipsizliğine rağmen...bilemiorm yanii

0|1
    0|0
  • true force :))

0|1
    0|0
  • Baharat kokusu çok yakışıyor erkeğe. Baharat ve hafif çiçek. Afrodizyak etkisi yapıyormuş zaten.

0|1
    0|0
  • one million ve calvin klein eorouphe men ikiside birbirinden güzel ayırt edemiyorum :)

0|1
    0|0
  • Sevgilimin kullanıdğı koku. Muhteşem diyebilirim ama bende kalsın :D

0|1
    0|0
  • parfüme karşıyım,insanın teninin kendi kokusu daha güzel bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bvlgari aqva kullanıyorum

0|1
    0|0
  • old space

0|1
    0|0
    • Old spice olmasin o sen soyleyince aklima geldi simdi ben kucukken hediyelik olarak cok populerdi

• dostum sen onu burada bulamassın çok çıldırtıcı spice değil space yazdığım gibi çılgın bi hatunu bayıltabilirsin

• Niye bayiltayim birader niyetim o olsa eter alirim yanima. Hic de duymadim old space diye bir parfum

• lacoste red

0|1
    0|0
Yükleniyor...