Kapat

Düğünden sonraki ertesi gün nasıl geçer?

Düğününüz oldu,göbek atınız,vurdunuz,kırdınız vs. Bütün formaliteler tamamlandı.Herşey bitti ve ertesi sabah uyandınız. O bir gün nasıl geçiyor? Ne yaptınız, ne yaparsınız veya ne yapmayı düşünüyorsunuz? Ruh haliniz nice olur?

Güncellemeler:
Ruh hali nasıldır. Ne hissetiniz? Birbirinize böyle bir yabancı gibi mi davaranırsınız ilk etapta, utanır mısınız?

1|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• kahvaltıdan sonra kimlerin davetiyesini unutmuşuz onları bi hesaplarız.

düğünden konuşuruz.

ölümüne dinleniriz koca bi maraton evlilik kolay değil yani

altınları sayarız bakalım hasılat nasıl :)))

evleneyim görcez bakalım nasıl olcak

1|0
    0|0
    • evlenmeden önce bu kadar detaylı bir yorum gayet iyiymiş. Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben düğün falan yapmak istemiyorum ya çok sıkıcı. Ama evlendiğimizin ertesi günü kalkar kocacığıma kahvaltı hazırlarım sanırım. Gerçi öbür sabahlar da hazırlarım da o sabah daha bir sevinçle hazırlarım herhalde

0|0
    0|0
  • Kız büyük ihtimalle yemeği yakar ona falan gülersiniz dışarı çıkıp yemek yersiniz bütün gün aylak aylak oturursunuz .En azından benim tahminim bu :D

0|0
    0|0
  • Balayina gidenler icin sere serpe dinlemekle gecer ki hayalim de bu yonde.

0|0
    0|0
  • Bende bunu çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • BOKTAN! Gelin gezmesi olur ve sanki dana eti satar gibi millet ah bu benim gelinim oğlum onu ... yaptı havasına girer bazı insanlar. Herkes aynı demiyorum bende öyle geçmişti çok utandım çoook.

2|0
    1|0
  • Bizimkiler saat 12ye kadar aramyolar :D rahatsız etmemek amaçlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu olay sadece düğün günü yorgunluğu değil , aylarca süren bir maratonun finali ( ev tutulması , mobilyalar , düğün davetiyeleri , davetiyesi unutulanlar , eşyaların yanlış gelmesi , gecikmesi , çeyiz gelmesi . v.s de v.s. )

severek yaptığın bir evlilikse tüm bu yorgunluğa rağmen bittiğine inanamıyorsunuz .

belki evlenmeden önce hayalini kurduğunuz seks , şu anki yorgunluk ve mutluluğunuzdan dolayı hiç aklınıza gelmeyen bir şey. şu an tüm dikkat balayı için yolculuk hazırlıklarında.

mutluluklar:)

1|0
    0|0
  • Ruh halinde pek bir değişiklik yok balayı yapıcaksan tatile gitmenin ve evlenmiş olmanın mutluluğu oluyor. Biz dugun ertesi akşamı yola cıktık iyice dinlenebilmek için. sonrası guzel bir tatildi. geriye de işten 1 gun once donduk ki hem adaptasyon hemde yorgunluk sorunu olmaması adına.

0|0
    0|0
  • oluruna bırak ya ben yasamadım ama o kadar kasılacak bır durum degıl sıkıntı yapma...ınsanların en mutlu gubnu dıye hıtapp edılır sende mutlu olursun heralde

0|0
    0|0
  • herkesın yapmasını ıstedıgı bısler vardır muhakak ama yasamdan bılemzsın...

1|0
    1|0
  • Kesin bana ne içirdiler de evlendim diye düşünürdüm :D

0|0
    0|0
  • genelde ertesi gün pazar olur..bütün gün bakarsınız birbirinize :)

0|0
    0|0
  • Ben:"Hanııım.Hanııım.Hanııım.Şişşt lan garııı."

Arvat:"Neeeeeeee"

Ben:"Eşşeen z.ki" Vınnn :PP

0|0
    0|0
  • sanırım o yorgunlukla gece iş göremem...:D sabahına düşünürüm bişeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...