Türk sporunda nelerden şikayetçisiniz? Spor dalı fark etmez?

Oynadığınız veya izlediğiniz şikayetçi olduğunuz konular var mıdır?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• vücut geliştirme sporu ülkemizde ilerlemiş değil bu yüzden yaparken zorluklar çekiyoruz
    avrupa ülkelerinde bell bir zaman çalışıp 2. seviye vücut geliştirici definasyonunu sağladıktan hemen sonra
    federasyonları destekliyor ve o kişinin gıda takviyesi ilaçları alacağı besin gıdası 2 ayda bir yapılması gereken karaciğer kalp kan değeleri ücretsiz yapılarak bütün masrafları devlet karşılıyor podyumdan bir süre sonra ise girdikleri dereceye göre maaş alıyorlar ne yazıkki türkiye bu konuda o kadar geri kalmış ki neredeyse zararlı deyip bu bile yasaklanacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece futbolun sayılmasını sevmiyorum ve kahvedeki göbekli adamların o kadar çalışan sporculara iki gol atamadı diye küfür etmelerini sevmiyorum , Yağlı güreşi tamamen anlamıyorum zaten yağ ne alaka o şort ne alaka daha düzgün güreşilebilir bence

0|0
    0|1
  • adaletten

0|0
    0|0
  • bazı lobicilerin olmasını istemiyorum gs mesela

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En başta tff başkanından şikayetçiyim..1) Bu işi yöneticilik alanında uzman birinin yapması gerekir yani o adam bu işi yapabilecek kapasitenin anormal derecede aşağısında..2) Başkanların bazıları açıklama yaparken diğer takımı ve taraftarları kışkırtacak açıklamalarda bulunuyor ve taraftarları gerginleştiriyorlar..3) Taraftarlarımız bazen oyuna ölüm kalım gibi bakıyor şiddet eğilimine giriyor oysa ki futbol eğlence içindir..4) Klüplerimiz özellikle de yabancı oyuncu alırken çok fazla hata yapıyorlar ve oyunculara çoğu zaman değerinin çok üstünde para veriyorlar atıyorum adamın değeri 2 milyon ise gidip 13 milyon veriyorlar örnek Bruma..

0|0
    0|0
  • Eyyamin yapılmadığı hakkin yenilmediği ve gereksiz paraların harcanmadigi spor istiyoruz

0|0
    0|0
  • Futbol sever olarak futbolda masa başı oyunların olmasından hakemlerin baskı altında kalmasından belki hakemlere sahip çıkılmadığındanda olabilir ve en başta futbola siyasetin karışmasından pek hoşnut değilim tabi daha birçok neden sayılabilir.

0|0
    0|0
  • Siyaset çok karıştı işin içine ve satılık hakemler.

0|0
    0|0
  • futbol oynuyorum ve hakemlerden nefret ediyorum berbat bir sistem icindeler avrupaya ayak uyduramamizin nedeni de bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Hakemlerden abi, yeter ne çektik ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...