Diğer insanların düşüncelerini o kadar çok umursuyorum ki

bana göre 1 insanın bana geri zekalı demesi beni üzer 100 insanın iltifat etmesi mutlu etmez. Sorunları dev aynasında büyütüyorum her şeyi kafaya takıyorum yatmadan önce 15 dk insanların bana söyledikleri kötü şeyleri düşünüyorum kendimi sevmeye fırsat olmuyor kendimi nasıl sevebilirim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de öyle şeyler oluyor. Birisi salak gerizekalı falan birşey dese hemen mutsuz karamsar oluyorm. Arkadaşlarla oynadığımız multiplay oyunlarda bile birinci olamasam kendimi çok kasıyorum mutsuz oluyorum sanki herşey de başarısız olacakmışım gibi geliyor bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendinle barışık olarak.Hayatı umursamayarak.Tabi çok güzel bişey insanların kötü sözlerini düşünmen.Ama bunu görmemen lazım.Kötü bişey mi söyledi.Kendini düzeltirsn.Sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • takıntılı düşünce

uzman yardımı al

0|0
    0|0
  • Senin işin çok zor.

0|0
    0|0
  • Benim dünyama hoşgeldin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin gibi bir arkadaşım vardı illallah ya hep mi takılır sorun takılması değil takılıp takılıp acaba şunu mu demek istedi bunu mu demek istedi yanlış mı anladı anlamadı mı diye beni sıkıştırması. işin zor valla Allah düşmanımın başına vermesin bu durumu bir an önce kurtulmaya bak, psikolojik destek falan al

0|0
    0|0
Yükleniyor...