Malum derbi yaklaşıyor... Kim alır?

Önceliğin futbol olması gerektiğini ve hakarete lüzum olmadığını belirterek; Galatasaray alır diyorum. Ama Galatasaray'lı olduğum için gerçekçi de bakmıyor olabilirim. :) Skor tahminleri de bekliyorum.. Hadi bakalım :)

• BEŞİKTAŞ
    11% (1)40% (4)26% (5)Oy Ver
  • GALATASARAY
    78% (7)50% (5)63% (12)Oy Ver
  • BUNLAR YENEMEZ BİRBİRLERİNİ
    11% (1)10% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aldığım bir duyuma göre futbolcular da takip ediyormuş bu anketi. :))))
Maçı 0-2 Galatasaray aldı..

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• iki takımda alamaz

0|1
    0|0
  • CİMBOMMMM :))

0|1
    0|0
  • GALATASARAY alır

0|1
    0|0
  • Ben hakarete lüzum olmadığını belirterek ; Beşiktaş alır diyorum

0|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞ

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Temennimiz Galatasarayın alması yönünde. Olimpiyatta oynanacak maç ve hava şartları böle devam ederse o maç ertelenebilir ertelenmesede sağlıklı bir futbol olacağını sanmıyorum o stadda hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsun. Bunda bence bizim yöneticilerinde suçu var. Konya da oynanabilirdi maç...

• Orasıda pek farksız olmaz İzmirde bile ertelendi maç bugün Eskişehirde kar fırtına Konya hakkında bilgim yok ama muhtemelen aynıdır.

• İlla oynayacaksınız diye tutturabilir federasyon :) Olimpiyatta oynanmasındansa konya tercihimdir..

• İnşallah Galatasaray

0|1
    0|0
  • Berabere biter. 2-2

0|1
    0|0
  • dediğin gibi alırız bu maçı bence snijder yıldızlaşır bu maçta çünkü sadece önemli maçlarda oynuyor

0|1
    0|0
    • :) Snijder konusunda bende aynısı düşünüyorum. Hatta bence satılsa yeridir. Zaten lig kaldı elimizde. Onla ya da onsuz aşampiyon olabiliriz. Bari mali açıdan bir işe yarar.

• bencede devre arası uygunsa gitmeli zaten kulüp bakıyor galiba gerçi ona o parayı bizden başka kim verir bilmiyorum ama

Yükleniyor...