UltrAslan oğuz altay yönetiminde iyi mi sizce ?

2008'de trafik kazası sonucu vefat eden ultrAslan genel koordinatörü Alpaslan Abimizden sonra yakın arkadaşı oğuz altay ultrAslan'ın başına geçti.ultrAslan'ın içinde bulunduğumdan Ali Samiyen'de yeni açıkta davul çaldığımdan az çok tribünün nabzını biliyorum.TT Arena'da oldukça tepki aldı ve Alpaslan Abinin vefatından sonra dağılan tribünler iyice kutuplaştı.Eski kapalı ve eski eski açık sizce geri gelir mi ? Decibel rekoru ve en uzun pankart rekorunu da kırdık bu 4 senelik yönetim içinde ama eski holiganlık geri gelir mi ? Bir liverpool maçında bağıran beşiktaşlılar alenin alpaslan abiye tribünlerin lideri dediğini unutmuş,sefanın fenerli olmadığını bildikleri halde sefaya reis diyen fenerlilerde kralın biz olduğunu bildikleri halde yok sivil toplum örgütü diye yine eskisi gibi hikayeden konuşmaya başlamışlar.Sizce ultrAslan'ın başına kim geçmeli ?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• oğuz altay

0|0
    0|0
  • ultra aslan

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)lşi

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)iiişilj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben rahmetli Alpaslan Dikmen ağabey ile hiç izlemediysem en az 20 maç beraber izlemişimdir ve rahmetli olduğunu duyunca çok üzülmüştüm. ultrAslan üyesi olarak Oğuz Altay ağabey ile ilgili daha tanışma fırsatım olmadı ancak iyi niyetli birisi olduğunu düşünüyorum elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını düşünüyorum. Kalkıp da şimdi onun yerine x kişi geçsin dersem Oğuz Altay'a çok büyük saygısızlık olacağını düşünüyorum. ultrAslan Alpaslan ağabey vefat ettiğinde öyle bir karar aldı bize de saygı duymak kalır bence. Bu işler ağabeylerimizin bileceği işler olduğunu düşünmekteyim.

0|0
    0|0
    • öyle de zaten seven çok yok fener maçlarda yapmadıkları pislik bırakmıyorlar tt arenada hiçbirşeye izin vermedi zaten Alpaslan Abi'nin yokluğuyla daha çok boşluk olmuşken iyice itti

• fenerin kadıköyde yapmadığı pislik yokken tt arenada bize hiçbirşeye izin vermedi.İneler kadınları dövdüler caddede korkak tavşanlar orda birşey yok ben tek başıma 17 yaşında fenerlileri boğa da kovaladım benimde sözüm hakkım az çok vardır diye düşünüyorum hep tek başıma mücade ettim.3 tane yürekli adam vardı.Alpaslan DİKMEN,kasap GÖKHAN,İslam GÜNDÜZ

• iyi reyizimizn yönetimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...