Arkadaşlar kas olmuş göbek erir mi?

çok spor yapıyorum vücudumda yağ kalmadı ama göbeğim hala var kas olmuş durumda nasıl eritebilirim?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle fıtness hakkında bilgisi olmayıp yorum yapan arkadaşları kınıyorum !
    ayrıca birisi demişki stroid kullanman gerekir yağları yakmak için hap toz falan var demiş
    onların adı hap toz değil gıda takviyesi supplement ve L-cartine'dir
    stroid yağ yaktırmaz kas kütlesini arttırır ve onun orjinalini herkes bulamaz eğerki bu konuda
    bilinçsizsen sahtesini yani fil mikrobu verirler hayatın kararır !
    gördüğüm kadarıyla çok bilinçsiz yorumlar yapılmış spora bu kadar cahil kalmayın
    bilinçsiz olanlarıda yanlış yönlendiriyorsunuz...
    -sana tavsiyeme geleceğim yağların vücudunun bir bölgesinde birikti ise cardio şart
    bunu hızlandırmak içinse yağ yakıcı yani L-cartine kullanabilirsin en iyisi multipower veya olimp markalarıdır 20'lik ampul şişeler var alt seviyeler günde bir ampül tüketerek orta seviyeye 2 ayda çıkarsın
    göğebeğin var karın kası çalışarak yağlarını parçalamaz daha güçlü tutarsın bunu yapma göbeğini sıfırlayana dek egzersizlere girmek yerine cardionu üst seviyede tut

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Mekik yap

0|0
    0|0
  • Skinnyfat oluyor sanırım senin ki göbek için ekmeği tatlıyı şekeri kes her güzel olan şey göbekte toplanır buda zamanla yağ olarak geri döner kaslar ise çalışılmadığı takdirde küçülürler kas erimez sadece küçülür tekrar çalıştırdığında ise uyanır ne kas zamanla yağ olur nede yağ kas olur ikisi de farklı şeylerdir

0|0
    0|0
  • muhtemelen miden geniş.. o yüzden zor.. kas olsa göbek olmaz zaten

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla şöyle ;
    spor ve karın egzersizleri yapıyorsunuz. karnınızı sıkıyorsunuz ve ellediğiniz de şekillendğini hissediyorsunuz ama dış kısımda yağlı olduğu için şekillenme tam gözükmüyor?

0|0
    0|0
    • dış kısımdada sertlik var ama dümdüz değil ayva göbeği

• kardio bacaklarımıda inceltir ama... başka bir çözüm yok mu bacaklarım inceldi zaten :/

• başka bilmiyorum fikrim yok

• Kas olsa göbek olmaz

0|0
    0|0
  • mekik felan çekme göbeği çalıştırıcak hareketlerde yapma zamanla erir.

0|0
    0|0
  • karın içi yağlanma olabilir, bir kontrol ettir istersen

0|0
    0|0
  • mekık yaptın sısırdın kasları. altdakı yag tabakası kaldı tabıkı. tvis yap bol bol belkı ısını gorur. lakardin gıbı bır ılac vardı onuda kulan spor yaparken. bısıklet vs vs

0|0
    0|0
  • ölee kalsınnn

0|0
    0|0
  • gormek lazim yag oranin kac

0|0
    0|0
    • vücut yağ oranım %16 göbek bölgesindeki yağ oranım %2.80

• hayır hiç ilaç kullanmadım dar bir elbise giydiğimde 2 aylık hamile gibi duruyo yani o çıkıntının durması hoş olmuyor yandan bakınca orantısızlık var acaba çok spor yaptığım için olabilirmi kaslar şişmiştir belki birçok yorum yapıyorum kendimce ama çözüme ulaşamıyorum bide göbek eriticem derken bacaklarımdan gitti :/ eski halim daha iyiydi en azından bacaklarım kalındı

• belkide kas degildir su toplanmisitr karbonitratlari kes bakalim 1 hafta neler oluyor

• yağları eriten çeşitli haplar steroidler var onlardan kullanmadan yağ % si inmez ya da uzun yıllar 5-10 sene diyetine dikkat etmen gerekir ki %2 lere düşsün yağ oranı

0|0
    0|0
    • %2 derken karın bölgesi için mi diyorsunuz

• genel olarak yani karın bölgesi için de geçerli ama hani reklamlarda karın kası egzersizi aleti satılıyor titreşimli ondan da alabilirsin ama hiç denemedim eğer iyi bir fitness sporcusuysan sana tavsiyem l- karnitin ve cla kullanman tabi doktor kontrolünde ve bir personal trainer kontrolünde kullanman daha iyi olur

• o titreşimlerin hiç faydası yok denedim tavsiye etmem karın kasımdaki yağ oranı %2.80 kas oranıda %23

• Mekiğe yüklen

0|0
    0|0
  • Gel yiyim göbisini gitsin^^

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun?

0|0
    0|0
    • Erir erimesinede beslenmene dikkat etmen gerek

• Günlük protein ihtiyacın 100 gr sen bunu 80 veya 75e çek atıyorum vücudunun günlük 2000 cal ihtiyacı var sen 1600 ya da 1500 al yağ olmadığı için vucut kasları yakmaya başlıyacaktır. Tamamen beslenmeyle alakalı

• Yagdir o yag

0|0
    0|0
  • göbüşünü yirim kız :D

0|0
    0|0
  • Koşman lazım bro başka türlü erimez göbek

0|0
    0|0
  • erir-erimez

0|0
    0|0
  • Zamanla normalleşir heralde kötümü duruyo

0|0
    0|0
  • Yağ var

0|0
    0|0
  • spor yapan kız tatlılığı galp galp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Göbek kolay kolay erimez. Aylarını alır.

0|0
    0|0
  • erir herhalde göbek kolay kolay erimiyor da

0|0
    0|0
  • eritemezsin birak kas kalsin

0|0
    0|0
  • spora devam et sen erir

0|0
    0|0
Yükleniyor...