Arsenal in Yıldızı Alex Chemberlain İdolünün Wesley Sneijder olduğunu Söyledi Sizce Süper Lige Böyle Oyuncular Gerekmezmi?

Arsenalin genç yıldızı Alex Chemberlain idölünün Wesley Sneijder olduğunu söyleyerek o dünyanın en iyilerinden onu örnek alıyorum dedi sizce super lige böyle oyuncular gerekmezmi? Süper ligin kalitesi düşük Türkiyedeki derbiler bile yabancılar tarafından seyredilmiyor sadece Avrupadaki başarılar ve böyle oyuncuların sayesinde avrupada tanınabiliyoruz bence bu oyuncular dahada artlmalı sizcede böyle olması gerekmezmi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle oyuncular gerekli tabi süperlige.
    Yok çilek sevdanızdan vazgeçin yok kendi oyuncularımızı yetiştirelim diyenler var onlara sormak lazım türkiyede kaç tane böyle yıldız çıkmış.
    Çıkanlarda hep Galatasarayın oyuncularıydı.
    Türk futbolcuları kadar disiplinsiz, kafasına göre oynayan bir başka topluluk yoktur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belli bir yaşa geldikten sonra para için Türkiyeye yönelen futbolcular yerine Arda gibi ülke bünyesinden yıldız çıkarmak daha mantıklı değil mi? Çilek sevdanızdan mali dengelerinizin ne halde bir düşünün.

2|1
    0|0
    • Ardayıda Galatasaray çıkardı zaten alt yapidan en çok oyuncu çıkartan takım Galatasaray. Arda gibi oyuncularda çıkarmak lazım ama Arda Atletocoya gittikten sonra gelişti Türkiyede oyuncular bir yere kadar gelişebiliyor. Ben süper ligin kalitesinden bahsediyorum ayrıca Galatasaray hem Sneijder hemde Drogbaya harcadığı paraların karşıligini aldı.

• Galatasaray ın ekonomik olarak sıkıntıda olmasının sebebi yıldız oyuncular değil. Geçen sene genç diye 20 milyon euro harcanip alınan genç oyuncular yüzünden. Form grafiğine görebbakıp oynatırım diyorsun. Bu oyuncular zaten oynaya oynaya pişer. heme öyle çok iyi oynamasını beklemek hayal olur. Dembabayi 10 maç kesip onun yerine biraz Cenke şans tanirmisin

• Keseceğim oyuncuyu niye alayım cenk zaten antepten formunda gelmiş oyuncu alt yapıdan yetişmiş değil. Ba antrenmanlarda kötü performans gösterirse kesilir gerekirse bir kaç maç

• süper ligde paralar suyunu çekiyor gelmezler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim bildiğim her oyuncu kendi mevkisinden ve oyun özellikleri benzer olan oyuncudan örnek alırve idolunu ona gore belirler
    Sneijder forvet arkası ama chem kanatlarda daha etkili olabilen bir isim

0|0
    0|0
    • Valla kendisi böyle söylemiş Ingiliz gazetelerdede var bu haber mutlaka sende rastlamışsındır

• wesley üc bes sene önce iyidi simdi o kadar iyi degil..
    Türk oyuncularimizda var
    mesala arda.. cok basarilli
    nuri sahin hakeza öyle..

avrupada oyuncular rahat edeibliyor..
    Türkiyede ise onlari bile bir magazin malzemeis olarak gören zihniyet var

0|0
    0|0
    • Magazin konusunda haklısın Arda konusundada katılıyorum ama Nuri bence iyi bir oyuncu değil

• milli takima ancak biz 32 yasindaki emreyi cagiririz.
      o milli takimin basindaki olan yeteneksiz ve at gözlükleri ile bakan adamlar yüzünden :)

• Valla kusura bakma ama bu ülkede iyi yerli tek bir hoca var o da Fatih Terim Fatih hoca bu ülkenin efsanesidir.

• kendi değerlerimize şu kadar sahip çıksak!

0|1
    0|0
  • servet çetine cinsel organını gösterirse sneijderin izinden gitmiş olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...