Zayıflamak için türk kahvesi doğru mudur?

sabah aç karna türk kahvesi iyi gelir mi dersiniz kızlar?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kahve spor esnasında sana yardımcı olur değilse boğazından kısıp spor yapmadan sana bir cacık etkisi olmaz. Spor yaparken kalp atışını belirli derecede hızlandırır ve yağ yakımına yardımcı olur. spor yapmayan birisi için günde 30 fincan içsen de nafile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğru değil

0|0
    0|0
  • Aç karnına bol bol nescafe iç düzenli nasıl zayıfladığını anlayamaz bile

0|0
    0|0
  • Kahveyle zayıflayamazsn.

0|0
    0|0
  • Türk Kahvesi Kendi Başına Zayıflatması Mümkün Değildir.

0|0
    0|0
  • Yanlıştır , kahveden medet umma boşuna.

0|0
    0|0
  • Turk kahvesi değil o, black coffee diğer bir deyişle nescafe, sadece metabolizmayı hızlandırıyor o da yağ yakımını arttırıyor, yeşil çay gibi. Aç tok farketmez yeterki şekersiz iç, o kadar kolay değil işte şekersiz içmek :D

0|0
    0|0
  • bence zayıflamak için en güzel yöntem spor ve diyet. aynı anda ikisinide yaparsanız kısa sürede kilo verebilirsiniz. diğer yöntemlere inanmayın...

0|0
    0|0
  • Bağırsak çalıştırır. Ancak zayıflatmak bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben bilmem anam bilir :P

0|0
    0|0
  • selülit yapabilir.

0|0
    0|0
  • SANMIYORUM )

0|0
    0|0
  • sence doğru mu

0|0
    0|0
  • zayıflayarak ölürsünüz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aç karnına iç kahveyi sonra allah ne verdiyse ye bak bakalim zayıflatıyor mu?

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Aç karnına miden bulanır.

0|0
    0|0
  • sabahlari ac karna lahana suyu ic :D sonra da gun icerisinde aciktikca lahana corbasi ic tabi kalorisi az olan baska seylerde yiyebilirsin yaninda bitek corbayla beslenme ama cikolata vs. vazgec :) bak bakim nasil zayifliyorsun ben 1 haftada 3 kilo atmisdim tabi her hafta 3 kilo atmiyorsun yemene dikkat et devamli sonrasinda azaliyo verdigin kilolar ama emin ol zayifliyorsun :) birazda spor. :)
    he soruna gelicek olursak ac karina kahve icildigi ve tok tuttugunu bende duymusdum ama cok ta dogru degil bence ben denedim bir iye yaramiyo lahana suyu ic sabah

0|0
    0|0
  • Günde iki bardak sade türk kahvesinin zararı yok faydası bile var. Zayıflamada etkisi olduğu doğrudur duymustum bende zayıflayan bir bayanın kendi ağzından :) Arkadaslar zararlı yazmıs öyle olsa ben simdiye ölmüstüm :D

0|0
    0|0
  • türk kahvesi kilo aldırır diye biliyordum ama

0|0
    0|0
  • Biz annemle gunde uc kez iciyoruz hala balik etliyiz hahah

0|0
    0|0
  • hayır yanlış bilgi

0|0
    0|0
  • Aa dogruysa bende denemek isterim: )

0|0
    0|0
  • degil

0|0
    0|0
  • Günde 1 fincan içmek iyi ama zayıflamayla alakası olduğunu düşünmüyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...