Kız-erkek dostluğu mümkün mü?

Sizin en yakın arkadaşınız karşı cinsten mi? karşı cinsten olanlar sevgilisinin de en yakın arkadaşının karşı cinsten olmasıan müsade eder mi?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• evet benim en yakın arkadaşım bi erkek ama gay :) eğer onunda en yakın arkadaşı kızsa ve lezbiyense sorun olmaz :D

ya yok sorun olmaz tabikide. elbette onunda arkadaşları olucak benimde olucak.insan sevgilisi ya da eşi var diye sosyal hayatını sıfırlamamalı.arkadaşla geçirilen vakit başkadır.sevgiliyle eşle geçirilen vakit başkadır.böyle bi kısıtlamayı yanlış buluyorum.sonuçta biz hiç kimseye sahip değiliz hiç kimsede bize sahip olamaz.hepimiz birer bireyiz.zaten güvenmediğim kişiyle birlikte olmam.karakteri oturmamış biriyle birlikte olmam.ben onun arkdaşlarıyla tanışırım.o benim arkadaşlarımla tanışır.olur biter yani.insanı bu tür sosyal şeylerden mahrum etmek esir almak gibi bir şey.he gözümüz tutmaz kimisini ondan uzak durmasını söylerim o da bana bunu yapabilir ama onun dışında kısıtlama olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim en yakin arkadasim erkek, ve bu yuzden ayrildik sevgilimlee, manyakmidir nedir arkadasimi kiskanyo adam ben sahsen bisey demezdim onun yerinde olsam tanisir kaynasirdim kiz arkadasiyla !

0|1
    0|0
  • Ben kendime de nisanlimada musaade etmem :))

bazilari en yakn dost dedikleri erkek arkadasina asik olabiliyo veya seviyo.. iki zit kutup birbiribi daima ceker o yuzden arkadaslik bana gore olmaz

0|0
    0|0
  • Olabılır sorun degıl benım için

0|0
    0|0
  • Valla 2 tane kankam var benim. Biri kız biri erkek. Ama erkekle arkadaslıgımız uzun süreli olsun diye sık görüşmeyiz görüştüğümüzde de bir günümüz gider neredeyse. :) Bir kız için en yakın arkadasın erkek olması sakat gibi biraz. Aynı şekilde erkek içinde öyle

0|0
    0|0
  • bn erkek arkadaşlarımla daha iyi anlaşıyorum kıskançlık yok trip yok arkandan laf etmiyorlar en azından ama işte sevgilin olunca problem oluyo :/

0|0
    0|0
    • etsede bilmessin zaten erkekler laf taşımaz

• ederlerse ben bilirim saklı kalmaz. erkeklerin hepsi delikanlı değil yüzüne söyleyende laf taşıyanda çok

• öyleydi birzamanlar sonra cocuk beni sutladi ruhsuz duygusuz duyarsiz odun diye, bir de öküz demisti. en son da geberirsin insallah dedi.

0|0
    0|0
  • Ben olur diyodum ta ki yakın arkadaş dediğim adam benimle yakınlaşmaya çalışana kadar. Sonra illallah ettim bi daha da tövbe yani :D Sevgilimin çok samimi bi kız arkadaşının olmasını da asla istemem yani.

0|0
    0|0
  • Hem kendi cinsimden var hem karsi cinsten

0|0
    0|0
  • bence en iyi dostluk kiz erkek dostlugudur aralarinda ne kiskanclik var ne rekabet

0|0
    0|0
  • ateşle barut yanyana durmaz ila ki biri düşünür

genelemek yapmak istemiyorum ama erkek hep bir yedek ister oda en yakın kız arkadaşıdır vs..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlarla daha iyi anlaşıyorum.Ama eşit derecede arkadaşlarım

0|0
    0|0
  • sevgnlinin anlayışına bağlı bence ;)

0|0
    0|0
  • kızdan yada erkekten en yakın arkadaş olmaz kendınız kandırmayn sakın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...