Galatasaray niye prandellinin parasını vermiyor?

Kulübe iki kere ihtar çekti ama hala parası yatırılmadı kim suçlu bu durumda?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Daha oyuncusun parsını veremiyor ki !

0|0
    0|0
    • Niye

• Taa Adnan Polat dönemine dayanır. Adam sömürü sömürdü, vergisini ödemedi, yerini ünala bıraktı. Ünalda ekonomi normale dönüyo dedi ama dahada borç yatagına girdi. Ve onun döneminde maliyeden ceza geldi, ama hiçbir basım bunun haberini yapmadı.. Son olarak basketbol şubesinde oyuncular paramızıa alamıyoruz diyolar, biri sözleşmesini fesetti, futbol takımıda alamıyo parasını ama susuyolar. Sözde büyüyk klüp ama yaltaklanmaktan başka bişey yapmazlar. Fenerbahçe 3 Temmuzda hisselerin dipte dolaştıgı zaman bile parasını her oyuncunun zamanında ödedi, kimseden yardım filan almadan projelerine devam etti, bizde sahip çıktık klubumuze forma rekorarı kırdık. Topuk yaylası yaptı bu yönetim o dönemde. Hiç bir oyuncu para alamıyoruz demedi.1 yıl para dahi almayız dediler.. Ordan büyüyerek geldik buralara ve şimdi bizi içeri sokanlar ocakta hesap verecek tek tek... Sözün kısası, galatasaray büyük klüp tanımını maç ve kupa kazanarak ölçer ama 3 temmuzu hangi klup yaşasa batardı. Kalkamazdı.

Kızlar Ne Diyor 5

• Vah yazık söyliyelimde kulubümüz versin :(

0|1
    0|0
  • Sen ver gizli bizim paramiz yok

0|0
    0|0
  • Kasa boş yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • hak etmiyor

0|0
    0|0
  • elin İtalyan'ının parası derdi tasası ise size ne oluyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim düşüncem para komidinin üstünde yazarak Fedayla dalga geçtikleri gün bugünleri hak ettiler.

1|1
    0|1
  • Gs maddi olarak sıkıntıda ondan vermiyor ama bu soruda gizli soracak ne var

0|0
    0|0
  • Elbet oder gizli :)

0|0
    1|0
  • fenerbahçenin şampiyonlar liginden alacağı parayı haksız yere kim alırsa tek tek batıyor. sadece prandelli değil oyuncular bile bedava oynuyor. az kaldı uefa trabzon ve galatasarayın men edildiğini açıklayacak

0|0
    0|0
  • Takıma yaptıkları ortada hala neyin parasını istiyor acaba.

0|0
    0|1
Yükleniyor...