Fitness yardimci olursaniz?

54 kiloyu 1.70 boyundayim fitness yapmaya karar verdim sizce bir faydası olur mu? Ve kilo almama faydası olur mu? Teşekkürler

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit öncelikle akşam yemek saatlerini biraz değiştir. 20.00 da yemeye başla. Sırası ile 21.00 de tatlı yiyeceksin mesela, Bol şekerli içecekler tüketeceksin. 22.00 en az 3 porsiyon meyve tüketeceksin. 23.00 da alacaksın eline bir bira ve fıstık fındık tüketeceksin. Halen kilo alamıyorsan ben hiçbirşey bilmiyorum. Vucudun kilo alma hormonu düzenli 21.00 den sonra çalışır. Vucudu uykuya hazırlamak için metabolizmayı uykuya geçeceğin süreye kadar yavaşlatır yavaş yavaş..

0|0
    0|0
    • Mantıklı tşkler deneyeceğim

• 4 yıldır düzenli spor yapıyorum. Herkesin ayrı bir metobolizması var. Sporla kilo alınmaz sadece mevcut kaslarını büyütürsün.. Ama Düzenli yemek yemezsen nafile yinede aynı kalırsın. Önce mide çepherini büyütmen lazım. Diyetisyene gitsende yinede söyleyecekleri bunlar. Yine de sen bilirsin.. Misal abdominal kaslar kimisinde 6 ayda belirirken kimi 2 yılda belirtemez bile..

• Teşekkürler bilgiler için...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• faydası olur

0|0
    0|0
  • faydası olur tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Faydası olur tabiki

0|0
    0|0
  • Faydası olur.
    İster istemez kas yaparken kilo alırsn.

0|0
    0|0
  • Düzenli bir beslenmeyle kilo alabilirsin

0|0
    0|0
  • olur olur :) bol protein tuketeceksin öğünlerinde kilo almak istiyorsan. ( kilo almadan kasıt kas olarak büyüme)

0|0
    0|0
    • Hım tskler inş faydali olur dün başladık şimdi her yerim ağrıyor 😀

• hakem isen fazla şişmemeye çalış cardio eşliğinde yap sporunu. yoksa iyice hantallaşırsın kondisyonun baya düşer benden söylemesi :)

• Şismek için gitmiyorum zaten kollarim biraz kalinlassin bırakırım kollarim çok ince o yüzden başladım

• Kesinlikle olur.. spor yaptigin gunlerde yatmadan once yemek yersen kilo almani hizlandirirsin ve bol karbonhidratli yiyecekler tuket.. sana tavsiyem yulaf ezmesi de kullan

0|0
    0|0
    • Spordan çıkınca tost yememi önerdi bir arkadaş yatmadan önce makarna ve sabah kesinlikle 3 adet haşlanmış yumurta ye faydasını göreceksin dedi

• Yumurta protein ogesi sana su an karbonhidrat lazim.. bu kilonun uzerine protein tuketmen sana fayda saglamaz ornegin sabah bol bol ekmek ye 3 yumurta su an yemene gerek yok 1 yeterli.. ogle yemegini en gec saat 1 de ye sonra araya bir ogun daha ekle saat 4 gibi tekrar ye.. aksam yemegini 7 8 arasi ye ve yatmadan once ister yemek istersende yulaf sut karisimini ye.. ne kadar karbonhidrat agirlkli beslenirsen o kadar iyi su an senin icin

• Teşekkürler dikkate alacagim 😉

Yükleniyor...