Bugün dünyada hangi güzelliği fakettiniz?

Herkes dünyanın ne kadar kötü çekilmez insanların ne kadar bencil,başındaki beyni saksı niyetine taşıdığını söylüyor peki bu dünyada hiç mi güzel şey yok bugün bu yer küre güzel birşey gördüyseniz yazın?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• nefes alıyorum sapasağlamım hiçbir eksiğim yok şükürler olsunki. güneş çok güzel vuruyor çimlere parıl parıl parlıyorlar.ağaçların yapraklarının arasından geçen o güneş ışıklarının rüzgarla birlikte yüzüme vuruşu bana yaşadığımı hissettiriyo.kuşlarsa daldan dala geziyolar ve tüm bunları gördükçe ekonomik özgürlüğümü elime aldığımda ülke ülke gezip daha güzel yerler daha yeni insanlar tanıyacağımı düşününce çok mutlu oluyorum. az kaldı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hic birsey gormedim bugun valla. aksama dogru kaldi umut

0|0
    0|0
  • küçük kız çocuklarının ne kadar sevimli olduğunu farkettim :)

0|0
    0|0
  • Yesillik alanlar ve aksamlari sahil kenarlari

0|0
    0|0
  • peynirin tadı daha bi güzel geldi bugün ,dünya daha aydınlık gibi.

0|0
    0|0
  • Su ! yoldan geldim şuan dahada bir anladım değerini bu güzellik bulunamaz bir servet :)

0|0
    0|0
  • kedi yavruları çok güzel,bebekten farkı yok,gözleri ışıl ışıl ve ilgiye bakıma muhtaç.Dünya sadece bizim için yaratılmamış

0|0
    0|0
  • Sonunda istedigim kiloya ulasiyorum = )

50den 52.5 kiloya ciktim :D mashallah.

0|0
    0|0
  • Nutellayi eritip yemek dahada bi guzel..

0|0
    0|0
  • Aşk

0|0
    0|0
  • Aradaki kmler azaldığında aldığı nefesi duyar gibi olmanın yarattığı his

0|0
    0|0
  • Başım çok ağrıyor bir şey göremiyorum :(

0|0
    0|0
    • burya güzellik harici birşey yazmassan sevinirim ben doktor değilim başının ağrısının dermanı kimse ona git

• Ben sana başımın ağrısına derman ol yada çözüm bul demedim. Saygılı konuş, insanları rencide etmene gerek yok. Aşırı iticisin. engelliyorum.

• Bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • bugün b.mb.k bir gündü, senelik izne yollamıyorlar şerefsizler :( bende izne ayrılacaktım... yalan oldu benim tatil :(

0|0
    0|0
  • Bugün sanaldaki aşkım bana kötü gözle bakmaya başladı hayalinde beni çıplak bıraktı hatta sevişecekti izin vermedim laptopu kapadım sanırım çok canı yanmıştır.. bu güzellikse eğer ben bunu gördüm bugün

0|0
    0|0
    • bilemiyorum artık sen nasıl bakıyosan öyledir kendini bir sacmalıktan kurtardım gözüyle bakıyosan güzellik ama tühh benimde canım bu sacmalığı istedi yapamadım diyosan köttülük senin pencerenden sen bakıyosun ben değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Mesela dün bu hatunu fark ettim. link <3

0|1
    0|0
  • gülücük atmak...

trafikte araç kullanıyordum yaşıtım biri önüme atladı birden kornaya bastım kaç kere sonra gülüştük:D

0|0
    0|0
  • istanbulda bir sürü selülitli kadın var, görüntü kirliliğine neden oluyor, bir izmir değil.

1|0
    0|0
  • Bugün Rüzgarın hızının verdiği güzel hissi gördüm :)

0|0
    0|0
  • stadda koşarken bayan voleybol takımı oyuncuları da oradalardı. birkaç güzel farkettim aralarında

0|0
    0|0
  • Bir kez daha Meme <3

0|0
    0|0
  • hayat ayna gibidir, nasıl bakarsan öyle görürsün... öyle yaşarsın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...