Sevgilinizden ayrıldığınızdaki boşluğu nasıl doldurursunuz?

sevdiğiniz kişiyle ayrıldıktan sonra ki o boşluğu nasıl doldurursunuz hani böyle mesajlaşırsınız hep birlikteyken falan sonra ayrılınca hep bir mesaj beklersiniz. Naparsınız öyle bir duyguyla karşılaştığınızda ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben öyle devamlı mesajlaşma arama olaylarına girmiyorum da ayrılık sonrası rakının tadı çok farklı oluyor.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla dısarı cıkarım... aileyle vakit geciririm... oyun oynarım... bazen yalnız kalıp geçmişin muhasebesini yaparım.. bu gibi zamanlarda kendimi anlama kapasitem artıyor.. farkındalıgımı bu sayede arttırdım ;)

0|0
    0|0
  • alırım 70 lik bi rakı öyle güzel doluyo ki o an o boşluk anlatılamaz ya bide dostların yanındaysa tamam işte :) ondan sonra aklına bile gelmiyo

0|0
    0|0
  • Olan kişinin ne kadar boşluk bıraktığına bağlı tabiki ama son yıllar birkaç saatte kapanıyor gündelik işlerle bile.

0|0
    0|0
  • Türkiye de strip club geleneği olmadığından geceleri vurulur bünyesinde ya da spora ya da evde koş koş oturularak kitap okunur film izlenir.

0|0
    0|0
  • Snickers.

0|0
    0|0
  • ooooooooooo bu durum cok kotu boslukgu doldurmadan once cok acı cekeceksınız hıc bısey tat vermez olucak uykularınız kacıcak gelde bana sor

0|0
    0|0
  • deli gibi spor yaparım :D onunla uğraşmaktan dolayı yapamadığım şeyleri yaparım :D

0|0
    0|0
  • TUBORG

0|0
    0|0
  • fill in the blanks ingilizce testleri çözerim

0|0
    0|0
  • Önce bir duş, ertesi günde 1 haftalık bir tatil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kız arkadaşlarımla takılırım onlara mesaj atarım.. ondan hiç bahsetmem. kitap okurum kendime yeni şeyler alırım.. temizlik yaparım :))

0|0
    0|0
  • Himym izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Hiçbırsey yapmam

0|0
    0|0
  • kız başkasıda sordu bunu gördüğün kişi bensem beni boşver ben sitenin sapığıyım :D dişi sapık :D al aynı cevap sana da vibratörle

0|0
    0|0
  • Uyurum düşünmemek için yada temizliğe veririm kendimi canımı çıkartana kadar hiç durmadan çalışırım dağıtır dağıtır toplarım. Bazende yemek yerim.

0|1
    0|0
  • vibratörle :D

0|1
    2|0
  • oyalanack baska seyler bulmalısın kıtap oku netten dızı ızle hareketlı muzıkler dınle bence ayrılıgı arkadaslarına anlatma gel burda anlat rahatla cunku yanında bırı olunca onların yorumları ozluosun hazmedımıosun dusunmemeye calıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...