Biz neden yaşıyoruz diye hiç sorguladınız mı?

dünya yaşamının size garip geldiği zamanlar oldu mu?Boşluğa düşüp sorguladığınız ve herşeyin değersiz olduğu içinden çıkamadığınız durumlar?Soru genel fikirleri almaya yöneliktir..

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• oluyor evet. sonrada sexe vuruyor insan... bazıları yani herkes için konuşmuyorum. hatta kimse için değil :D kendim için

0|1
    1|1
    • sex hiçbişeyin cevabı değil ki..

hatta bir çok sorunun başlangıcı..

• Sex birleşmekse sorun değildir çiftleşmekse sorundur...

• sweety

ben birşeyi gördüm yada görmedim demedim...

sen genede alternatif çözümler de bulmaya çalış.

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmuştu bi ara. Durdum ve ne için çabalıyorum ki diye düşündüm.Bu kadar uğraş niye.Ama herkesin bi amaç uğruna yaşadığını düşünüyorum.Birini kurtarmak mesela veya birini gülümsetebilmek.Güzel bi amaç için..

0|0
    0|0
  • o kdarını sorgulasam iyi tmam yasıyoruz sonumuz var ölcez peki yaa öldügümüzde öbür dünyada nereye kdar yasıcaz sonra nolcak O.o

0|0
    0|0
  • niye yaşıyorum dmedim hiç,neden böyle oluyor demiştim.niye acı çekiyorum .sonra geçti ...

0|0
    0|0
  • Her sordugum da cevapsiz sorular simsiyah bir perde gozunun onunde cevabini ararken dustugunu hisettigin bir sorudur bu. En iyisi geldik gidiyoruz diyebilmektir.

0|0
    0|0
    • Bir bebek gibi yaşamak belki de daha iyidir.. bir çocuk biraz önce ağlarken küçük birşeyle gülmeye başlıyor..ve geçmişe takılmadan gelecek kaygısı da çekmeden.

• Sonunda öleceğini bilerek yaşayan canlılarız işte neyini sorgulayalım bunun. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Düşündüm güzel kardeşim. Hala düşünüyorum. Düşünmeye de devam edeceğim. Şu an için çıkardığım sonuç; Çok fazla değerli değiliz. Evrende bizim gibiler çok var. Ayrıca insan olarak zekamızın hakkını veremiyoruz. Gebersek daha iyi.

0|1
    0|0
  • inancımıza göre burası sınava tutulduğumuz bir yer

kainatı yaratan Alllahın kullarıyız ve zamanı gelince ona döndürlecek

ve burada yaptıklarımızdan sorguya çekileceğiz..

not;kanal 7 de sahur programı yapan ömer döngeloğlu halt etsin yanımda valla

0|1
    0|0
  • Büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın, Bir sincap gibi mesela, yani,yaşamanın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden. yani işin gücün yaşamak olacak. çok oldu böyle zamanlar

0|0
    0|0
  • Zevk için yaşıyorum dünyanın zevklerinden faydalanmak için

0|0
    0|0
  • Ben dünya yaşamında çok öldükten sonra ne olucağunu düşünüyorum ve o zaman boşluğa düşüyorum

0|0
    0|0
    • Ölümden sonrası derin bir muamma fiziksel alem yok olduktan sonra..

• düşünüorum evden uzaklaşmayı gitmeyi ayrılmayı babamdan uzaklaşmayı ilerde böle yapmak istiorum

0|0
    0|0
  • Ne gerek var sorgulamaya.Savcı mı olacaksın evlat.

0|0
    0|2
Yükleniyor...