Bir insan nasıl olurda felipe melodan nefret eder?

Kendi takımınızda olsa tapacağınız adama kopek diyenler var acınacak haldesiniz kanımca.

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir insan neden Semih Kaya, Gökhan Gönül için nefret beslemezde Melodan Volkandan ya da Emreden nefret eder? Sevmeye mecburiyetim mi var? Benim takımımda böyle insanlar barınamıyorlar.

1|0
    1|1
  • En nefret ettigim furbolcu. Boyle birini nasil sevebiliyorsunuz? Herkesin takimi ve tercihi kendinedir ama adam gibi adamlar varken siz tutup bunun gibi birisine laf soylettirmiyorsunuz

1|1
    1|1
    • Felipe melo naptı ırkçılık mı ana avrat küfür mu ona buna tehdid mi adamına göre muamele eskişehir maçıydı gitti ertuğrul sağlamın elini sıktı oda adam gibi adam ama tupçunun elini neden sıkmadı çünkü rol yapmayı sevmiyor neyse o

• Ne yaparsa yapsin ben bu adami sevemicem terbiyesizin onde gideni o. Selcuk Inan var mesela fbli da olsam saygili insan saygiyi hak eder.
      Emre ve melo ikisi de ayni gozumde tabi herkesin gorusu farklidir

• Bence de :)

0|1
    1|0
  • kendisi söylüyor zaten ben köpeğim diye nefret ediyorum ondan itici çirkef birinin teki sevmek zoruna mıyız adamlar zorla sevdirecek yok böyle bişey

0|0
    0|0
    • Brezilya jargonunda Köpek cesaretin ve gücün sembolize eder

• Bence de öyleler çekememekten oluyo hep bunlar

1|1
    1|0
  • melo aslan parçası

0|0
    0|0
  • felipemizi sevmeyen Beşiktaş ve Fenerbahçeliler kıskanıyorlar

0|0
    1|0
  • Felipe Melo candır ❤💛

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Melo ile ilgili haberler:

*Galatasaray idmanında tansiyon yükseldi. Felipe Melo ile Gökhan Zan, aynı takımda olmalarına rağmen tartıştı. Mancini ve tercüman Mert ikiliyi ayırmaya çalıştı... Melo yaşanılan gerginliğin ardından antrenman sonrasında resmi İnstagram hesabından pitbulluyla çektirdiği resmi paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

*Futbol takımımızın bugün gerçekleştirdiği antrenmanda kulübümüz futbolcularından Felipe Melo ile Albert Riera arasında yaşanan gerginlik üzerine her iki futbolcu da Sayın Fatih Terim tarafından soyunma odasına gönderilmiştir. Futbolcularımız arasındaki gerginlik soyunma odasında da devam etmiştir. Söz konusu futbolcular hakkında kulübümüz iç disiplin talimatı ve düzenlemelerinin ivedilikle ve kararlılıkla uygulanacağını bildiririz.

*Önceki gün antremanda Melo ile kavga eden Galatasaray'ın İspanyol futbolcusu Albert Riera THY'nin tarifeli seferiyle bu sabah İngiltere'nin Manchester şehrine gitti.
    Felipe Melo'nun yumruğuyla kaşı açılan ve gözü moraran Riera olaydan sonra ilk kez Atatürk Havalimanı'nda DHA muhabiri tarafından görüntülendi.

*Transferin son gününde sarı-kırmızılı takım ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Blerim Dzemaili, Sabah'a konuştu. Çiçeği burnunda Aslan, saha içinde Melo gibi hırçın ve yenilgiyi kabul etmeyen bir yapısı olduğunu söyledi. İsviçreli orta saha,"Melo ile oynadığımız zaman sahada hep büyük kavgalar ederdik. Sahada ben de Melo gibi agresif olabiliyorum. Hırçınlığımdan ve duygusallığımdan bazen gereksiz kart görebiliyorum." dedi.

*Restoranda karşılaştığı eski futbolcu Coşkun Birdal ve arkadaşı Ayhan Erdoğan’ın, “Şampiyon Fenerbahçe” yazılı kağıt göstermesine sinirlenen Felipe Melo, kavgaya tutuştu. - Melo, yazıyı görünce çok sinirlendi, önce orta parmağını bize gösterdi sonra küfürler etmeye başladı. Olay giderek büyüdü ve eşi de müdahil oldu.

*iç ses* Bunlar sadece bir kaç haber. Siz meloyu neden seviyorsunuz?

1|1
    0|0
    • Hırs ve nefret çok farklı olgular

• Ben bu haberde ki hırsı göremiyorum. Kendi takım arkadaşlarıyla sürekli kavga eden ve maç dışında ufacık bir şaka yüzünden küfür edip insanlara saldıran bir insanın içindekine hırs demem. Hırs sahada olur. Mücadele ederek, pes etmeyerek olur. İdmanda kendi takım arkadaşının gözünü morartan bir adama hırslı denmesi saçmalık. Neyse zaten sizin oyuncunuz. İster sevin, ister sevmeyin. Zararı da yararı da size.

• Hayiridir melonun akrabası misin?
    Kendine pitbull diyen bir adamdan bahsediyorsun
    Takim arkadasini döven yemek yerken gazeticelere hareket çeken saha içinde olmaz cirkeflikeri yapan bir adam bu Emre nin yabancı versiyonu

1|1
    1|0
    • Herkesin sevinme tarzı farklıdır ne var bunda. ?
      Takım arkadaşını döven diyorsun sizde hiç mi olmadı öyle şeyler. ?
      toraman, üzülmez, özer..
      Gökhan töre emrenin gelecek versiyonu olması lazm ozaman

• Töre emre ve melo kadar hatta daha kötüsü.
      Milli takım kampında gidip milli forma altındaki oyuncuya silah çeken birisi ne kdr karakterli olabilir.

• ırçılık yapan o adamı sayma zaten.
      O insan değil.

• Karaktersiz olduğu için olabilir mi? Fenerbehçe'liyim, al Melo'yu vur Emre'ye, karakter olarak ikisi de sıfır. Beşiktaş'lı Tolga Zengin'e laf eden duydun mu hiç, ya da Gökhan Gönül'e... İkisi de adamın dibidir, hangi takımda olurlarsa olsunlar...

0|0
    0|0
  • Kendi takımında olsa bulutlarn üzerinden indirmezler.

0|0
    1|0
    • Ben Toraman iyi yaptı diye birşey mi dedim?
      Pascalin da sevinme tarzı elini seyine sokmakti amad oğru değildi Töre saha içinde emre veya melo kadar cirkef olamaz. Yaptıklarını saysam liste kabarık olur ama. toreninki bir elin parmağını gecmez

• Irkçılık yapan yıllarca binbir pislik yapan biriyle bir kere silah çekeni ayni mi tutuyorsun

• biz söylemiyoruz kendisi söylüyor ben kőpeğim diye dört ayak üzerine gelip havlıyor

1|1
    1|1
  • Hic sevmem kisiliksiz karaktersiz bir futbolcu

1|1
    1|0
  • İnsan olarak nefret eder olay bu

0|0
    0|0
  • Melo'dan nefret edip emre belezoglu'yu seven insanlar fena bir çelişki içindeler

0|0
    1|0
  • köpekleri severimde 2 ayaklı olanlarını sevmiyorum

1|0
    1|0
  • Haklısın hepsi takımına gelmesini istiyo aslıda :D

1|0
    1|0
  • L a n şu tipine bak at hırsızı.. Tabi seversin meloyu

1|0
    1|0
  • Katılıyorum