Bir futbol karşılaşması ertelenirse ne olur?

Arkadaslar malumunuz, bugün Besiktas-Galatasaray Müsabakasi var. Ben bu macin ertelenecegini düsünüyorum. TFF-Kurallarina göre bir Maç ertelinirse, tekrar oynatilirmi?

3 secenek var..

-bittigi dakikadan itibaren oynatilir tekrar

-mac o an hangi skorla bittiyse öyle sonuclanir

-iki takimda 0 veya 1 puan alir

bu konuda aydilatirsaniz beni sevinirim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Neden erteleniyor ki?

Ertelenme nedenine bağlı maçın sonucu.

Mesela beşiktaş sahaya çıkmazsa, Galatasaray 3-0 hükmen galip ilan edilir.

Beşiktaş sahaya 7 ve daha fazla yabancıyla çıkarsa yine Galatasaray 3-0 galip ilan edilir.

Beşiktaş taraftarı şiddet olaylarına neden olursa ve maçta o an diyelim Galatasaray'ın 3-0 üstünlüğüyle gidiyor hakem 3 defa anons yaptırır şiddet hala devam ediyorsa hakem maçı tatil eder ve Merkez Hakem kurulundan büyük ihtimalle maçın tarafsız sahada ve kaçıncı dakika da kaldıysa o dakikada ki skore göre maç yeniden başlar. Yani 65. dakikada Galatasaray 3-0 önde tarafsız sahada da 65. dakikadan 3-0 önden başlar maç. Ama büyük ihtimalle seyircisiz olur veya sadece çocuk ve bayan seyirciler alınır.

Benim şimdilik aklıma gelen durumlar bunlar umarım sana cevap olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden ertelensin ki onu anlayamadım :S

0|0
    0|0
    • Hmm başlık düzeltilmiş sanırım.Şimdi anladım soruyu.

• Gecen sene olanlar malum, 60nci dakikada 2-0 önde olursa Galatasaray muhtemelen olaylar cikacakdir

Erkekler Ne Diyor 3

• mhk nin vereceği karara göre hareket edilir. Bazen olay çıkartan takım 3-0 hükmen yenik sayılır bazen de maç kaldığı dakikadan sonra oynatılır

0|0
    0|0
  • maç yarın bgn değil :)))

0|0
    0|0
  • Olay olursa

0|0
    0|0
Yükleniyor...