Gelin tek soruluk kişilik testine :)

Bir kedi ağaca tırmanmış. Kediyi o ağaçtan indirmek için ne yaparsınız?

a) Ağaca tırmanırsınız ...

b) Ağaca merdiven dayayıp tırmanırsınız

c) Gel pisi pisi" diye bağırırsınız

d) Dişi bir kedi bulup ağacın altına getirirsiniz

e) İtfaiye gibi kurtarıcı görevlileri ararsınız

Kişiliğinizden azda olsa bişeyler söylüyor :)

1-Ağaca tırmandıysanız;

Cesur ve girişkensiniz. İyi bir satış temsilcisi olursunuz.

2-Ağaca merdiven dayayıp tırmandıysanız;

Hedefe nasıl ve ne yöntemlerle ulaşacağınızı planlayabiliyorsunuz. İyi bir halkla ilişkiler müdürü olursunuz.

3-"Gel pisi pisi" diye bağırdıysanız;

Saflık derecesinde iyimsersiniz. Ne yaparsanız yapın, sakın kendi işinizi kurmaya kalkmayın.

4-Dişi bir kedi bulup ağacin altına getirdiyseniz; Kendi işinizi kurup çok başarılı ve ünlü olabilirsiniz.

5-İtfaiye gibi kurtarıcı görevlileri aradıysanız;

Sorumluluğu başkalarına atmayı iyi beceriyorsunuz. İyi bir üst düzey yönetici olursunuz

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• a ve b :)) altını okumadan ikisinden birini yaparım demiştim zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Anlıyorm bn bu durumda 4. durum hariç hepsini yapardım sanırım. Önce kediyi çaırırdım ki beni tanımadığı için gelmezdi. Sonra ağaca çıkmaya çalışrıdım eğer ağaç yüksekse ki aksilik ya kesin yüksektir merdiven bulmaya çalışırdım. Sonra merdivenle almaya çalıştığım kedi dala sıkıca tutunmuş bani pati darbeleriyle öldürme girişiminde muhtemelen bulunucaktır. Ve hiçbiri olmadı artık itfayeyi çaldırıp kapatırdm heralde çünkü kontötüm yok...

" Aaaa itfaye bedavaydı olum lan die düşünen bu kafayı yaşayan gençler sizi seviyorm yahu ;) "

0|0
    0|0
  • d...

0|0
    0|0
  • d .. ama dişi bir kedi bulmak zor .. mama vb gibi bir şeyler kullanırdım .. inerdi de .. inmezse sinirlenirdim .. ağacı sallardım once .. yine inmezse ağacı keserdim .. sonrada alır karşıma konuşurdum bu yaptığına devam edersen ilerde çıkacak bir ağaç bile kalmaz etrafta, akıllı ol, adam ol diye ..

0|0
    0|0
  • Bir kere hiç işim olmaz, tırmandığı gibi insin :) Ama benim için önemli birine aitse ve kesinlikle bir çözüm bulmamı istiyorsa, ya itfaiyeyi yada belediye zabıtasını arar yardım isterdim. Ben uğraşamam ağaçla kediyle :))

0|0
    0|0
  • bu beş şıkda beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • AĞACIN DİBİNE SÜT TASI KOYSAK NASIL OLUR , BU CEVABI DA EKLESİNLER LÜTFEN BEN ŞİMDİ KİŞİLİKSİZ Mİ OLDUM :))

0|0
    0|0
  • ağaca tırmanmak doğasında var kedinin. Ama bir köpek bulup ağacın altında bırakırdım. Açlıktan ölsün kedi diye. :) Bu nasıl?

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz anası var babası var gelsin kurtarsın ;))

0|0
    0|0
  • Merdiven tabi ki.

0|0
    0|0
  • D derim ben... ama B de olabilir...

0|0
    0|0
  • kedilerden nefret ederim. ama genede itfaiyeye haber verırırm eşşek degılız

0|0
    0|0
  • iyi bir üst düzey yönetici çıktım :D