Sevgililerini hayatının merkezi haline getiren insanlar...

günaydın arkadaşlar ..

Ben bu hayatında sanki önceden bağı varmış gibi ( anne baba) gibi sevgililerini hayatının ben merkezi haline getiren insanlara şaşıyorum.hayat sadece sevgiliden mi ibaret_?güzelim hayat düşünceleriyle tükeniyor ..yok sevgilim aramadı...yok mesaj atmadı...yok beni umursamıyor..arkadaş önce sen kendini bi umursa ..kendine değer ver..onsuzda yapabileceğini yani kendine ait bi hayatının ve hedeflerinin olduğunuda unutmamalı insan...hayat çok kısa neden nasıllar la geçecek vakit yok haksızmıyım ama_?

Güncellemeler:
birde kafa yormak var işin içinde acabalar var..böyle hayatmı geçer yaw :S
bazı bünyelerde yoksunluk hissini anlamadım

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• HAKLISIN AMA KİŞİLERİN VAZGEÇEMEDİĞİ ALIŞKANLIK BU TAMAM OLSUN AMA KENDİ HAYATINI DA BOK ETMENE GEREK YOK DİMİ AMA

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• maypaş tiplemeler bunlar

0|0
    0|0
  • görmemişin sevgilisi olmuş çekmiş kalbini koparmış.

0|0
    0|0
  • Katilmamak elde degil ama psikolog arkadaslar varsa daha iyi yanitlarlar bazi bunyelerde yoksunluk hissi daha fazla oluyormus bunlar dedigin sekilde oluyor genelde

0|0
    0|0
  • Ebeveynlerinden hak ettigi ilgiyi sevgiyi göremeyen insanlar bu kavramlara kendisini ilk defa tanıştıran şahıslara deli gibi bağlanıyorlar

0|0
    0|0
  • O tripler genelde 20 yaşına kadar olanlarda oluyor. Ben hiç bir aklı başında kişinin böyle triplerde olduğunu görmedim. Neden aramıyor, neden cevap yazmıyor vs. Ergen aşkladıdır ki bunlar geçicidir zaten

0|0
    0|0
  • ben de aynen senin gibi düşünüyorum. galiba biz hiç aşık olmadık o yüzden garip geliyor.

0|0
    0|0
  • eşim olsa hadi tamamda sevgili hiç bir zaman merkezim olamaz...

0|0
    0|0
  • ne kötü bişi :(

0|0
    0|0
  • Benden uzak Allah'a yakın olsunlar gersisi umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Bos beles insanlar

0|0
    0|0
  • sonuna kadaar haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendilerini birey gibi görüp deger vermeyen insanlar, hayatlarına birini aldıklarında,eş olsun sevgili olsun, degerlendiklerini ve bir bütün olduklarını düşünürler. Hayatlarindaki insan onlar icin en degerli varliklari hatta herseyleri olmuştur.

Nasil ki hayatlarindaki insanlar hayatlarından çıkar da hersey dedikleri yok oldugunda iste asıl o zaman tüm sıkıntıları başlar... Cunku artik 'hicbirsey' olmuşlardır.

0|0
    0|0
  • zamanla geçiyor ilk aşk ilk heyecanlarda oluyor bu dediğin.. büyüdükçe anlıyorsun zaten öyle olmadığını..

0|0
    0|0
  • haklısın..

0|0
    0|0
  • herkesin değer yargısı,bakış açısı farklı işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...