Sizin için dalga geçmek güzel birşey mi?

Insanlarla dalga gectıgınız zaman elınıze ne gecıyo anlamış degılım.yok bazılarının sorularınn lınkını alıp şu kız şöle yazdı şu erkek şöle yazdı gıbısıne şeyler yapıyosunuz.hadı onu bırakın.kilo vermek ısteyn bırıyle neden dalga gecıyosunuz.oda sızın gbı zayıf olmak ıstemez mıydı.neden onları ezıyosunuz.yazıktır gunahtır yapmayn ya .s

Kimseyı kınamayın.başınıza gelmedıkçe ölmezsınz.ve bir başkasının başına gelen sızınde başınıza gelebılır.

bu sözüm sweetgirl mudur ne o saygısıza..saygılı davranmak gerekırken konuşmayı blmıyosunuz.acıyorum sıze gercekten.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynen katılıyorum.. haklısın kimseylen dalga geçmemek lazım.. zira yarın sende aynı duruma düşebilirsin.. kınamak onu küçük görmek aşağılık bir duygudur..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu sefer ben bişey yapmadım :(((

0|0
    0|0
  • Kendisini bende sevmem.Ama orada kötü bir niyetinin olduğunu düşünmüyorum.Seni kırmak gibi bir amacı yok gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • Valla bilmiom da aynı soruları sormaktan bıkmayan insanlarla dalga geçiom yeter artık diosun ama bu sitenin amacı eğlence zaten oturum yapılmıo yani her cvbı ciddiye almak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • dalga geçtikleri insan kendilerinden yüz kat üstün oldukları için acizler kendilerini teselli edip rahatlıyorlar..kendine güvenen insan dönüp bakmaz bile..

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim şey.

0|0
    0|0
  • söz konusu düşmanım bile olsa dalga geçmem.

0|0
    0|0
  • benimle de çok dalga geçiolar haklısın :(

0|0
    0|0
  • sınırını bilmek lazım yoksa cok cabuk yanlıs anlasılıp kalp kırılabiliyor

0|0
    0|0
  • o sweetgirl benmlede dalga gecti :) ergen dedi verdim agzının payını :)

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• açık konuşayım mantıksız herşeyle dalga geçerim.. Aslında küçümsemek değil yaptığım bir tepki.. yani bu site için konuşuyorum sen gel 23 yaşına hala sor şişman mıyım, güzel miyim, bu si,tenin en güzeli kim? bu sorular ne alaka burada.. biz seni görüyor muyuz? kaldı ki anıyor muyuz? ya da bir ortama gittik mi konuştuk mu sohbet ettik mi? burayı ego tatmininden ibret sanıp mantıksız saça soru soran herkes ile senin tabirinle "dalga" geçtim, geçerim...

bir insanın zikri ne ise fikri odur derler.. dil gönlün kıyısıdır.. bu kadar basit ve saçma şahsını pazarlayıcı sorularla gelirsen ben değil herkes dalga geçer.. ki zaten geçiyorlarda.. bazen yapana değil yaptırana da bakmak lazım.

üstüne alınma sana söylemiyorum bunu soran arkadaşlardır kastım, görüyoruz..

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dalga geçmedim ki kilo vermekle okunmak okutulmak hocaya üfletilmekkk nazara gelmek ne alaka güzelim... gülmek dalga geçmek değildir. dalga geçicek olsam çok daha farklı cümleler kurardım. gönlünü alim die ben sevmeme ragmen sana çukulata alim bile dedim :D daha da dalga geçiosam senle höh be güzelim...

başlığı okur okumaz kesin benim demiştim zaten :)

0|0
    0|0
    • Allaha havale ettım senı.bb

• evet katılıorum soru soruluo ama soruda nazar başlığı var içine giriosun kilo problemi.komik durumua düşürüo ama yine de ezmek istemedim sen gibi.

• güzel değil tabi ki..mantıklı her soruya mantıklı cevaplar veririm elimden geldiğince.

0|0
    0|0
Yükleniyor...