Saçımın bir tutamına mavi attırmayı düşünüyorum...sadece bi tutam..baylar itici mi?

saçımın bi tutamına mavi attırmayı düşünüyorum...sadece bi tutam..baylar itici mi?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• İtici değilde biraz marjinal olursun. Abartmazsan hoş bile olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aralara kat kat attırsan daha güzel olur belki ?ya da ethernal sunshine daki gibi full

0|0
    0|0
  • Küpe takmaya karar verdim sordum (hatta o zamanlar takıyordum herhalde) itici mi yüzde doksanı evet dedi ben de size ne ben kararımı çoktan verdim benim hayatım size göre hayatımı sekillendiremem. Hikayenin ana fikrini almışsındir umarım

0|0
    0|0
    • ben de eskiden senin gibi istediğimi olmalıyım derdim...amma velakin...ideal biri olmak daha kazançlı...ama bi yandan da haklısın

• itici değil iğrenç.insanlık dışı.nefret ederim öyle absürt renklerin saçta başta olmasından

0|0
    0|0
  • yakışır:)

0|0
    0|0
  • İtici be yaa :S Yapma bence.

0|0
    0|0
  • itici değil iğrenç..punkçu kadın erkek serseriler gibi ..

0|0
    0|0
  • İtici gelmez ya .Hayatına bir renk katarsın işte :D

0|0
    0|0
  • siyah saça gider ama geçen saç tebeşiri die bişey dedilerdi ondan kullanabilirsin aslında.

0|0
    0|0
  • gizli kullanıcı bacı: itme bizi nolur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mavi çok uçuk bir hava katar ..itici evet

0|0
    0|0
  • ben yaptım , çok güzel oluyor..! siyah saç uzerinde güzel durur

saçlarımın bir kaç yerinde ve ince tutamlarda gece mavisi yaptırdım, çok güzel oldu... herkes beğendi :)

0|0
    0|0
  • Komple maviye boyat bence daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • ben beğenmiyorum o tipleri..

0|0
    0|0
  • bence çok hoş ben bütün saçımı yapmayı düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • yoo niye itici olsun ki.

0|0
    0|0
  • itici duruyor yapma bence

0|0
    0|0
  • saç seklıne baglı ve yuzune gıdıp gıtmemesı ıtıcı olucanı sanmam kız arkadasım mor penbe attırmıstı

0|0
    0|0
Yükleniyor...