Sporu bırakmalı mıyım?

15 yaşımdan bu yana vücut geliştirme yapıyorum 8 yıl olmak üzere lakin şu sıralar beslenmeme yetecek parayı bulmakta ciddi sıkıntılar yaşıyorum belli sebeblerden ekonomik krizdeyim sporu bırakmakla mücadele etmek arasında kaldım sizce ne yapmalıyım

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yiyon günde bi kuzu mu yiyon :S

0|0
    0|0
    • günde bir kuzu yemiyorum ama ayda 2 bin tl gidiyor mutfağa yalnız yaşıyorum vede

• oha yuh çüş

• ne yersen o'sundur ne kadar beslenme o kadar kas sadece salona giderek olmuyor :)

Kızlar Ne Diyor 2

• benim bildiğim spor spordur.. yemek ile ilgili kısmı masraflı olmaz.. diyet yaparsın olur biter..

he sen diyorsan protein neyim alıyorum ben afedersin de şişirme o vücut derim ben...

0|0
    0|0
    • ben zaten iriyim ayrıca bu sporda beslenmenin önemi çoktur bilenler bilir protein alıyorum evet ama almasan bile çok ciddi masrafları vardır günde 7500kcall almak için ve bunların protein olması için uğraşırsan anlarsın

• bırakma hayatım :( ama kücük bi iş bulup biraz para kazanabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sporu bırakınca vücut kendini salar...ufak çaplı da olsa az maddiyatlı bişiler yap

0|0
    0|0
    • zaten bir anda tamamen bırakırsam sağlık problemleri ile karışılaşabilirim ama artık vücudu büyütemem idmanları giderek azaltmam ağırlıkları azaltmam lazım

• valla 8yıl cok uzun ır sure.bende 1yıldır ugrasıyorum cok yorucu ve masraflı bır sey.ama bunca zaman sonra epey bır vucut yapmısındır.bence artık meyvelerını toplama zamanı gelomısken bırakma.bır cozum yolu bulup sürdürmeye calıs

0|0
    0|0
  • Çok ekmeğini yemişsindir o vucudun türk kızları hasta kaslı erkeklere bul söğüşlücek senden yaşlı bir manita beslesin seni.

0|0
    0|1
    • yok yahu kızlardan vücudumu beğenen çok çok az olmuştur genelde tiksinti ile bakarlar

• Demek ki baya külfetli bir iş maddi olarak üzüldüm durumuna bol paralar kazan zengin olda iyi beslenenip yarışmalara katılabil :)

• eyv paranın aramı açamadığı tek şeydi tek zevkimdende vazgeçecek olmak beni üzüyor sağlığımıda riske atıyor ama mecburiyetlerle yaşıyoruz hep teşekkürler güzel sözlerin için

• Arnold bile tarhana çorbasıyla yapmış o vucudu. 2bin çok

0|0
    0|0
    • arnold o vücudu tarhana çorbasıyla yapmadı kimse vücudunu çorbayla yapımıyor bu iş para işi

• Çok steroid alma birader espiri anlayışını köreltmiş.

• steroid almıyorum zaten ben besin takviyesi alıyorum steroid ayrı hormon o aga

• bırakma bence

0|0
    0|0
  • Bence bırakma. Süt, tavuk, yumurta götürme çalış bu işi.

0|0
    0|0
  • çabuk bırak o sporu evlat :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...