Erkekler, kendinizi bir bayanların yerine koyun bakalım. Ne hissedeceksiniz ve nasıl davranacaksınız?

Diyelim bir seksi bayansiniz. Bir gün icinizden söyle güzelce bir Istanbulu gezesiniz geldi ve üzerinize sevdiginiz hos ve sizi feminin gösteren bir elbise giydiniz. Keyfinizde, makyajinizda yerinde.

Gezerken bir kac erkek pesinizden 'sssst yavrummm' veya 'heeey baksana bi abla' gibi yorumlarda bulunsa ne yaparsiniz ve ne düsünürsünüz ?

Kendinizi hic kadinlarin yerinde koydugunuz oldumu acaba ?

Onlarin bakis acisindan bakmaya calistinizmi ?

Kadinlar yine aralarinda konusuyorlarya, Erkek olsam söyle böyle yapardim diye. Sizler hic böyle konusmalarda bulunuyormusunuz ?

Biraz düsüncelerinizi alayim bi konuda ;D

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• peki sen hiç düşündünmü o kadar dekolte giyinirsem bana bakarlar laf atarlar rahatsız olurum diye... erkek olsan sende bakarsın.

1|0
    1|1
    • bakarim arkadas, ama dagdan inme konusmasi yapmissin yine ne alaka oglum? istedigimi giyerim ben, kiyafet giyinirken birde ~ay buna erkekler ne der ~ diyemi düsünecegim? hahayt : D Erkekler ben ne derim diye düsünsünler, istersem dekolteyi cakarim istersem türbani takarim ,salla yani

• laf atma konusu ayrı tabi o iyi bi şey değil nasıl giyindiğini bilmediğm vede görmediğim için bi şey diyemiyecem

• madem bu kadar atarlısın. kimse umrunda değil. bütün şehir sana baksa ve laf atsa takmaman lazım. derdini anlamış değilim senin ?

• Bir kaç dakika dediklerini uyguladım kendime,anaaa baktım benden fahişe çıkarmış,geri adım attım hemen.((

0|0
    0|0
  • yok ben olmayayım öyle sabah erken kalkacaksın taa iç çamaşırından seçmeye başlayacaksın yo şu bunun üstüne yakışır o renk buna uygun hadi iç çamaşırı hallettin sonra üzerine ne giyecem spormu tayyörmü dekoltesi bcaktan mı olsun gögüsten mi sayyy sabah ben işe gidecem akşam sevgilimle buluşacam ben bu kıyafeti nerde değiştirecem ayyy rimelim aktı ben wc bir gitsem ayakkabının topugu kaç cm olsun ayyy acaba keni gözleri ile mapus eden var mı yokya yazmaktan yoruldum ben olmayayım bayan

0|0
    2|1
  • Kadın olma ihtimallim yok mümkün değil olabilse düşünürdüm yok cidden yok benden kadın olursa sendende şahin k olur belkide osundur bilememde benden kadın olmaz onu bilirim.

1|0
    0|1
  • Ben kadın olsam şu anda ben bir erkek olarak nasısam işte tam böyle bir erkek bulurdum.

Tabi bu erkeği bulurken fazla fingirdeşmeden bulurdum ve muhtemelen iyi ev kızı ollurdum.Ve fazla açık giyinmez başörtülü olurdum.

1|0
    1|1
  • onlara dünya barışı aşılardım.

0|1
    1|1
  • aslında guzel bı soru takmamazlıktan gelmek daha ıyı olur cunku bı bayansın sen erkeye nekdar gıtbe falan gerızekkallı lafları kullansanızda onlar sıze daha cok asılırlar sızın bı erkeye o durumda kotu bı laf soylemenız erkeyın hosuna gıder o yuzden oyle bırsey oldumu cekıp gıtmenız daha ıyı olur :))

1|0
    0|0
  • Bakarım ama laf atmam. Laf atma sadece sürü psikolojisi başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • hiçç sevmedim ben bu soruyuu :P

0|0
    0|1
  • Ben de hicbirine boyle davranmadim ama asagilayici olmali, cevap versen bi turlu vermesen bi turlu valla.d

0|0
    0|0
  • odtü psikoloji bölümü mezunuyum okuldayken düşünmüştük.. bu devirde bayanlara gerçekten çok sabır diliyorum.. bayan olmak kolay değil..

0|1
    1|1
  • erasmus öğrencileri beni yolda aniden öptüğünden beri bunu düşünüyorum. kız olsam rahatsız olurdum gerçekten.

0|0
    0|0
  • hayır koymadım kouamadım daha dogrusu ve koymak ıstemedım cunku benım dusuncelerım bıraz farklı oluyor ama bunu ıcımden dusunuyorum tabıykı

0|0
    0|0
  • Valla ben hic bir kadina bu sekilde sarkmada bulunmadim.

Kendimi bu muameleye maruz kalmis bayanin yerine koyamam.cunki hislerini anlamam:)

0|0
    0|0
  • yok ya o kadar derine inmedim öyle bişi düşünmeyede gerek yok zaten kadın kadındır erkek erkektir ama laf atan hayvandan başkası değildir ...

0|0
    0|0
  • oohh çookk seertt :))))

0|0
    0|0
  • anasınıs kufur ederdım

0|0
    0|0
  • kendime saldırrım :D

0|0
    0|0
  • sık sık düşünüyorum bu konuda