Futboldan anlayan kız deyince?

Bazı kızların futboldan anlıyomuş gibi yapmaları yuzunden futbol konuşan kız itici gelmeye başladı. İyi de bu durumda gerçekten anlayan kızların suçu ne?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylılar geliyor aklıma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Anlayana eyvallah ama anlamayipta sadece öğrendiği 2-3 şeyi papagan gibi tekrarlayanlar itici

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • anlayan kızlar sevgilisi veya eski sevgilisi anlamak zorunda kalmışlar bence. anlamayıp da anlıyomuş gibi yapanlara katlanamama sebepleri yüksek ihtimal eskiyi hatırlatmaları. yoksa erkekler kadar sinir olmuyonuz bundan eminim.

0|0
    0|0
  • İşte o anlayanlardan bulursam bir tane hele bir de beşiktaşlı olursa, anamı alıp gidip isticem abi, baş tacıdır onlar :D

0|0
    0|0
  • sırf erkeklere yaranabilmek adına yapılan küçük bir tiyatro aslında bu, seyircisi yok ama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yani suçumuz ne :D severim anlarım futboldan ama bazı erkekler bilmiyormuş gibi davranıyorlar ya bize ezik gibi sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Cok haklisin bacim

1|0
    0|0
  • Yani bizim sucumuz ne

0|0
    0|0
  • futboldan anlayıp anlamamak önemli değil önemli olan sevmektir bütün maçları seyretmektir
    bazıları kızlara futboldan ne anlarsın gözüyle bakılıyor yok futbol kıtlığınla sen anlamazsın kızsın gibi burada ve twitterda çok karşılaştım böylelerini

0|0
    0|0
  • evet haklısın

0|0
    0|0
  • Valla ben gercekten anliyorum oynuyorumda anlamis numarasi yapanlarida dovmek istiyorum:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...