Hatalarınızdan ders çıkarmayı mı yoksa çabucak örtbas edip yaşanmamış saymayı mı tercih edersiniz?

Başınızdan geçen bir hikayeylede örneklerseniz insan evladını yorumlama şansı bulmuş oluruz katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Şahsen hatalarımdan ders çıkarmak konusunda yetenekli değilim ayak minik parmağımı defalarca yatağın demirine vurmama rağmen küfür etmekten öteye geçemedim sanırım bunu paylaştım diye yine cezalandırılacağım ve o parmağı yine vuracağım.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ayağını demire vurmak dikkatsizlik,sakarlık gibi birşey,ya yatağı değişterceksin yada ayakkabı ile yatacaksın:) birdaha yapmıcam deyip deyip aynı hataları gene yapıyoruz sanırım buda arkadaşlık,komşuluk ve ikiki ilşkilerdeki başımıza gelen güven sarsıntısı,keşke demire hergün vursakta küfüer etsek,en azından acısı çabuk geçiyor.. :)

0|1
    0|0
    • Sen vurmadın galiba hiç! narkozsuz açık kalp ameliyatına eşdeğer bir acısı var :(

• Zevk almazsa hastalar adımda şey değil neyse deşifre etmeyim kendimi :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Her ikiside.. Hem ders çıkarırım hem örtpas ederim.. bu daha sağlıklı :)

0|0
    0|0
  • Hatalar yalan duygularda başlıyor.

0|1
    0|0
  • ders çıkarmayı tercih ediyorum...geçmiş olsun kardeşim:( yatma düzenini bir değiştir belki artık olmaz:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Uslanmaz bir adam var içimde,hata olduğunu kabullenmeyen aynını yine yaparım diyerek direten.Ayağımın tekini yatağın demirine vursam,ötekinin de canı çekmiştir deyip diğerini de vuran biri.Kendimden çok hatalarımı seviyorum ben.Annemin o okulu bitireydin iyiydi değişine rağmen,yılmıyorum.((

0|1
    0|0
  • yaşanmamış saydığımız şeyler ömür boyu bzi takip ediyo ne kazıkki ders alıyoruz ama son pişmanlık neye yarar

0|1
    0|0
Yükleniyor...