Ünlü birisiyle evlilik olabileceğini düşünüyor musun?

ünlü birisiyle evlilik olabileceğini düşünüyormusun ?..imza gününe gittin o an neler hisseder ve ne yapardın..ama öbür fanlar gibi değilsin ona aşıksın gerçekten, güzel bir fiziğin ve zekan var..sizce o zaman etkileyici olurmuydunuz ? yorum yapan arkadaşlara tesekkür ederim :))

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bizamanlar aysun kayacıya aşıktım tabi ozamanlar çocukçaydı olur böyle şeyler sonra geçiyor ve hatırlayıncada gülüyosun okadar

1|0
    0|1
    • ama aşkla alakası yok o sizi biliyor, hediye gönderiyor twiterde takip ediyor ve o gönderdiğiniz hediyeyi yani saati takıyor fotoyu koyuyor..ben hiç birisini bu kadar incelemedim..kimse annesinin karnından ünlü olarak doğmuyor..imza gününe gittiniz o zamn onu etkilemeye calısırmıydınız.? yalnıs anlamayın ama insanlar beniim güzel oldugumu söylüyor..kendimi begenmiş bir kişiliğim yok ama gerçekten cok seviyorum benimkisi hayranlıktan daha öte, bir foto yada imza kapmak değil :)) sizce ?

• öyle tabi ama olmazda deme hiçte kendini küçük görme çocukluk aşkım aysun gelsin şimdi suratına tükürmem :)))

• tesekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 9

• imza günü dediğin nikah töreni mi?

2|0
    1|0
    • hahahha hayır değil, fan meeting gibi ..ama düşündüğümde oluyor aslında nikah cüzdanını alıp imzalarmısınız felan diyormusum ? :D

• eğer imza gününe nikah memuruda gelirse neden olmasın, kaptır gitsin

• hohohoho :))

• ünlülerin yaşam alanı sınırlı, nişantaşı, istinye park, biraz bebek biraz arnavutköy... sıkılırsın, gerçekten. yazın da bodrum, çeşme... gönül rahatlığıyla selülit bile yapamazsın.

3|0
    0|0
    • hahaha hayır canım :)) eger oyle olursa seul, jejudo felan olur sanırım :D

• sonuçta o selülitini tüm dünya görecek.

hergün istinye parkta, beymen yanı cafelerde, sıkılgan bir sürü ünlü yığını görüyorum.

ne bileyim, ne kadar dönersen dön, selülitin hep arkanda kalıyor.

• şaka gibi! ah şu ergenlerin kore hayranlığı... bir bitmediniz! ben kore araştırması için merkeze gittiğimde yüzüm kızarıyor sizin gibiler yüzünden

• İlk defa görüpte o şekil gidersen seni kullanabilir, gecelik ilişki yani. Gerçekten senden etkilenirse teklifi o yapar zaten (erkek için). Evlilik, neden olmasın.

1|0
    0|0
  • çıksada zor bir iş ünlü birsi ile ilişki yaşamak sürekli kaybetmemek için mücadele yorucu

2|0
    0|0
    • haklısın onun çapkınlığına, kişiliğine katlanmak zor diyorsun ama o öyle birisi değil :D

• ünlü ve çapkın değil bu standartlarda kaç kişi varki bu hayatta

• ünlüye göre değişir. mesela tarkana aşıksan vazgeç bu sevdadan

1|0
    0|0
  • bu ünlünün en zeki fanı sensen diğer fanlarını merak ettim. ünlüyü merak etmiyorum kesin ajdardır.

1|0
    1|0
    • zeki demekle ne anlıyorsun anlamıs değilim dahiyiz demedik yaa, hem ben bu fanların en iyisi ben demedim. ks üyelerinin de en aptalı sensin sanırım!..

• :) alay edilmicek gibi değilki manyak fansın sen sadece :D

0|1
    1|0
  • olmaz o iş

0|0
    0|0
  • evlilik olabilir de, bu evlilik ne kadar sürer, asıl sorun orda.

2|0
    0|0
    • eger olursa zaten onun kişiliğine uymaz bosanmak o kadr biliyorum yani :))

Kızlar Ne Diyor 6

• bir zamanlar tarkanla evlenmeyi hayallerdim. ama hayal edince çok kıskanacağımı düşünürdüm sonra hayal farklı bir boyut alırdı ve tarkan benim için müziği bırakmış olurdu. ve biz mutlu mesut yaşar giderdik...

bu hayalim -15ti. 15ten sonra aklıma dahi gelmedi. +18 birinin böyle hayaller kurduğuna inanamam.

0|1
    0|0
  • Yaşar karısıyla imza gününde tanışmış, olabilir, kısmet..

1|0
    0|0
  • zekanın güzeline ilk defa rastladım

0|1
    1|0
  • samimi bir şekilde cevap.

0|0
    0|0
  • zor yaaa..bugüne kadar hayranıyla çıkan bi ünlü görmedim

0|0
    0|0
  • herkesin gitiği imza gününde değilde daha özel bi yerde karşılaşsanız o zaman neden olmasın

1|0
    0|1
Yükleniyor...